We wrześniu tego roku dowiedzieliśmy się, że reality show Z kamerą u Kardashianów znika z anteny po 14 latach. Dzięki programowi, pokazującym kulisy życia Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kris Jenner, Kendall Jenner, Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Caitlyn Jenner i Roba Kardashiana, amerykańska rodzina stała się jedną z najpopularniejszych klanów na świecie. Nie zabrakło rodzinnych dramatów i skandali, które toczyły się na wizji, a także wzruszających i zabawnych momentów. Miliony widzów śledziło perypetie celebrytów, którzy zyskali niewyobrażalną sławę i zbudowali rodzinne imperium. Każdy z członków klanu Kardashian-Jenner zarządza dobrze prosperującymi biznesami – Kim ma markę bielizny Skims, a także brand KKW Beauty, Khloé prowadzi firmę odzieżową Good American, z kolei Kylie stworzyła imperium kosmetyczne Kylie Cosmetics. Z kolei Kendall Jenner jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie i współpracowała z takimi projektantami jak m.in. Calvin Klein, Chanel, Dior, Bottega Veneta i wiele innych. Okazuje się, że to jednak nie koniec przygody słynnej rodziny z telewizją!

Kim Kardashian i Kanye West: celebrytka wydała oficjalne oświadczenie w sprawie zachowania swojego męża >>>

Powstanie nowe reality show z udziałem rodziny Kardashian-Jenner!

Na początku września rodzina Kardashian-Jenner wydała oficjalne oświadczenie i pożegnała się z widzami, informując, że to koniec Z kamerą u Kardashianów. Kim napisała wówczas na swoim Instagramie, że „z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z „Z kamerą u Kardashianów”. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez „Z kamerą u Kardashianów” nie byłabym dziś tym, kim jestem. (…)”. Ostatni sezon popularnego programu zostanie wyemitowany na początku przyszłego roku. 

Okazuje się, że to nie koniec kariery popularnej rodziny na ekranie. Amerykańskie media donoszą, że Kim, Khloé, Kourtney, Kylie i Kendall podpisały kontrakt z platformą streamingową Hulu, której właścicielem jest Disney. Celebrytki podpisały wieloletnią umowę, wartą 150 milionów dolarów! Nie wiadomo jeszcze, na czym będzie polegał nowy program – czy będzie to kontynuacja znanego formatu z reality show Z kamerą u Kardashianów czy może coś zupełnie innego. Dowiemy się tego już niedługo – premierę nowego projektu zaplanowano na koniec 2021 roku.