Rodzina Kardashian-Jenner jest jedną z najpopularniejszych rodzin na świecie – członkowie klanu potrafią szokować, wiedzą, jak zwrócić uwagę i przyciągnąć zainteresowanie fanów, a także znają się na zarabianiu pieniędzy. Przykłady przedsiębiorczych biznesów rodzinnych zdają się nie mieć końca, ponieważ lista jest naprawdę długa. Kylie Jenner jest właścicielką świetnie prosperującej marki kosmetycznej Kylie Cosmetics i zarabia więcej niż Mark Zuckerberg, Kim Kardashian-West za jeden post sponsorowany na Instagramie zgarnia minimum 1 milion dolarów, jest założycielką marki KKW Beauty oraz Skims, które robią furorę na całym świecie, z kolei Korutney Kardashian spełnia się jako właścicielka portalu Poosh, natomiast Kendall Jenner jest jedną z najpopularniejszych modelek, która chodzi w najważniejszych pokazach i występuje w największych międzynarodowych kampaniach. Nad wszystkim pieczę sprawuje przedsiębiorcza momager, Kris Jenner.  Nie usłyszelibyśmy jednak o ekscentrycznej rodzinie, gdyby nie reality show „Z kamerą u Kardashianów”, emitowane od 2006 roku i pokazujące kulisy życia klanu – to dzięki temu programowi Kardashianki są tak popularne. Kim Kardashian-West poinformowała na swoim Instagramie, że to koniec słynnego reality show, które znika z anteny po 14 latach.

Kylie Jenner ma nowego chłopaka! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie >>>

To koniec reality show „Z kamerą u Kardashianów”!

Niedawno Kourtney Kardashian wyznała, że opuszcza rodzinne reality show, jak powód podając toksyczne otoczenie i chęć poświęcenia czasu dzieciom oraz swojej lifestyle’owej platformie Poosh. Dwa miesiące po jej odejściu z programu, Kim Kardashian-West poinformowała na swoim Instagramie, że program „Z kamerą u Kardashianów” znika z anteny po 14 latach. – Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z „Z kamerą u Kardashianów”. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez „Z kamerą u Kardashianów” nie byłabym dziś tym, kim jestem. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez fantastyczne 14 lat - dodała 39-latka, która dzięki reality show zyskała światową sławę – napisała 39-letnia celebrytka w obszernym poście. Podziękowała również producentom, sponsorom oraz stacji E! za wiarę w jej rodzinę oraz możliwości, które się przed nią otworzyły. Kim dodała, że ostatni sezon „Z kamerą u Kardashianów” zostanie wyemitowany na początku przyszłego roku. To koniec pewnej epoki! 

Na otarcie łez przypominamy, że program o klanie Kardashian-Jenner możecie oglądać na platformie Netflix – obecnie znajdują się 4 pierwsze sezony reality show.