Kylie Jenner i Travis Scott do niedawna tworzyli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Para zaczęła spotykać się w 2017 roku, natomiast niecały rok później na świat przyszła ich córeczka Stormi Webster. Obydwoje byli zachwycenia rodzicielstwem, okazywali sobie dużo czułości i wydawało się, że między nimi wszystko się układa. Niestety w październiku 2019 roku Kylie i Travis rozstali się. Spekulowano, że raper zdradził celebrytkę, ale ostatecznie powodem takiej decyzji okazały się odmienne priorytety. Kylie marzyła o dużej rodzinie, natomiast Travis nie zamierzał się ustatkować. Pozostają jednak w dobrych stosunkach i dzielą się opieką nad małą Stormi, która jest dla nich najważniejsza.

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wyglada naprawdę >>>

W marcu pojawiły się spekulacje, że Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie. Rodzice Stormi spędzali razem kwarantannę, aby opiekować się swoją córeczką. Dodatkowo, celebrytka udostępniła na Instagram Stories zdjęcie z Travisem z archiwum i podpisała je „It’s a mood”. Amerykańskie media rozpisywały się nawet o tym, że para zdążyła się już zaręczyć. Niestety te doniesienia okazały się plotkami, które nie mają wiele wspólnego z prawdą. Jak donosi prasa zza oceanu, Kylie Jenner ma nowego chłopaka i nie jest to raper Travis Scott, ale model Fai Khadra!

Kylie Jenner ma nowego chłopaka! Kim jest jej ukochany?

Amerykańskie media nie mają wątpliwości, że serca Kylie Jenner zdobył przystojny model Fai Khadra. Celebrytka wybrała się na krótkie wakacje z grupą przyjaciół, w tym ze swoim nowym chłopakiem. A przynajmniej tak twierdzą portale, na czele z „Us Magazine” czy „Harper’s Bazaar”. Według relacji świadków Kylie i Fai spędzają ze sobą dużo czasu (wybrali się do Utah), wspinają się po górach i pozują wspólnie do perfekcyjnych zdjęć na Insta. 

Fai Khadra jest Palestyńczykiem, który urodził się w Arabii Saudyjskiej ma ponad milion obserwatorów na Instagramie. To model, obracający się w celebryckim światku. Fai zna klan Kardashian-Jenner od wielu lat. Mało tego! 28-latek pojawił się nawet w 16. sezonie „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie przedstawiono go jako przyjaciela Kendall. Faktycznie, Kendall i Fai są dobrymi znajomymi. Jakiś czas temu modelka opublikowała z nim nawet wspólne zdjęcie, zaznaczając, że nie są razem. Myślicie, że Kylie Jenner i Fai Khadra naprawdę się spotykają czy są tylko dobrymi przyjaciółmi? Odpowiedź na to pytanie na pewno poznamy już wkrótce! Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak wygląda Fai Khadra!