Kylie Jenner i Travis Scott do niedawna tworzyli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Para zaczęła spotykać się w 2017 roku, natomiast niecały rok później na świat przyszła ich córeczka Stormi Webster. Obydwoje byli zachwycenia rodzicielstwem, okazywali sobie dużo czułości i wydawało się, że między nimi wszystko się układa. Niestety w październiku 2019 roku Kylie i Travis rozstali się. Spekulowano, że raper zdradził celebrytkę, ale ostatecznie powodem takiej decyzji okazały się odmienne priorytety. Kylie marzyła o dużej rodzinie, natomiast Travis nie zamierzał się ustatkować. Pozostają jednak w dobrych stosunkach i dzielą się opieką nad małą Stormi, która jest dla nich najważniejsza.

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wyglada naprawdę >>>

W marcu pojawiły się spekulacje, że Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie. Rodzice Stormi spędzali razem kwarantannę, aby opiekować się swoją córeczką. Dodatkowo, celebrytka udostępniła na Instagram Stories zdjęcie z Travisem z archiwum i podpisała je „It’s a mood”. Amerykańskie media rozpisywały się nawet o tym, że para zdążyła się już zaręczyć. Niestety te doniesienia okazały się plotkami, które nie mają wiele wspólnego z prawdą. Kylie Jenner ma nowego chłopaka i nie jest to raper Travis Scott, ale model Fai Khadra!

Kylie Jenner ma nowego chłopaka! Kim jest jej ukochany?

Już jakiś czas temu amerykańskie media nie miały wątpliwości, że serce Kylie Jenner zdobył przystojny model Fai Khadra. Celebrytka wybrała się na wakacje z grupą przyjaciół, w tym ze swoim nowym chłopakiem. Według relacji świadków Kylie i Fai spędzają ze sobą dużo czasu. Najpierw wybrali się do Utah, wspinali po górach i pozowali sobie nawzajem do perfekcyjnym zdjęć. Krótkie wakacje trochę się przedłużyły, ponieważ wybrali się właśnie do miasta miłości. Para zwiedza Paryż, a obszerną relację możemy oglądać na ich kanałach społecznościowych. Kylie Jenner dodała pierwsze wspólne zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem, potwierdzając tym samym, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. 

Fai Khadra jest Palestyńczykiem, który urodził się w Arabii Saudyjskiej ma ponad milion obserwatorów na Instagramie. To model, obracający się w celebryckim światku. Fai zna klan Kardashian-Jenner od wielu lat. Mało tego! 28-latek pojawił się nawet w 16. sezonie „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie przedstawiono go jako przyjaciela Kendall. Faktycznie, Kendall i Fai są dobrymi znajomymi. Co ciekawe jakiś czas temu modelka opublikowała z nim wspólne zdjęcie, zaznaczyła jednak, że nie są razem. Czy między Kylie i pięknym modelem to coś poważnego? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Tymczasem zajrzyjcie do galerii powyżej i zobaczcie, jak wygląda Fai Khadra oraz sprawdźcie ich wspólne zdjęcia z romantycznej podróży do Francji.