27. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wzbudza wiele emocji. A to przede wszystkim ze względu na wybór znanych uczestniczek i uczestników. Wiosną 2024 na gwiazdorskim parkiecie tańczą m.in. Roxie Węgiel, Maciej Musiał, Maffashion czy Anita Sokołowska. Natomiast zdecydowanie najwięcej emocji wzbudza udział Dagmary Kaźmierskiej, która zdobyła popularność dzięki programowi „Królowe życia”. Jak się jednak okazuje, nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach. Celebrytka zrezygnowała z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Znamy powód.

„Taniec z gwiazdami”: Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie

Dagmara Kaźmierska opublikowała oficjalne oświadczenie wspólnie z Polsatem, „Tańcem z gwiazdami” i swoim synem – Conanem, za pośrednictwem którego ogłosiła, że odchodzi z programu. Zdecydowała się na taki krok w związku z nasilającymi się problemami zdrowotnymi. Celebrytka odczuwa silny ból w żebrach, co uniemożliwia jej nie tylko taniec, ale również funkcjonowanie na co dzień, np. oddychanie.

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z „Tańca z gwiazdami" – dowiadujemy się z wideo, które Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie. – „Nie mogę już dla was tańczyć. Nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć, ale nie dało rady" – kontynuowała swoją wypowiedź.

Głos w sprawie zabrał także wspomniany syn Dagmary Kaźmierskiej. Całość możecie obejrzeć poniżej. 

Opublikowany przez Dagmarę Kaźmierską reels na Instagramie zdobył ponad 400 tysięcy wyświetleń w godzinę. Co więcej, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów i fanek tanecznego show. Od razu można zauważyć, że podzielili się na dwie grupy. Do pierwszej z nich należą osoby, według których celebrytka już wcześniej powinna odejść (a właściwie odpaść) z programu. Natomiast w drugiej – zdecydowanie liczniejszej znaleźli się ci, którzy nie ukrywają, że będą za nią tęsknić. Rozumieją jednak, że zdrowie jest najważniejsze.

Dawno powinna odejść z honorem przez nią tyle dobrych par odpadło – napisała jedna z osób na Instagramie.

Dagmara nie każdy jest w stanie przyznać się do swoich słabości, Ty to zrobiłaś , Zdrowie najważniejsze!!! – napisał ktoś inny.

Nie będę już oglądać tego programu – brzmi kolejny komentarz. 

Dagmara Kaźmierska w „Tańcu z gwiazdami”

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska występowała w „Tańcu z gwiazdami” wraz z Marcinem Hakielem, który po latach wrócił do programu. Choć udział celebrytki w show od początku wzbudzał kontrowersje, o parze zrobiło się szczególnie głośno w ubiegłym tygodniu, gdy otrzymała od jury historycznie niskie – siedem punktów. W nadchodzącym odcinku (którego emisję zaplanowano na 21 kwietnia 2024) celebrytka miała zatańczyć ze swoim synem. Niestety nie dojdzie do tego. Poza tym na razie nie wiadomo, czy decyzja Dagmary Kaźmierskiej sprawi, że do show powróci inna para.