14. edycja „Tańca z Gwiazdami” przyciągnęła widzów

Taniec z Gwiazdamidoczekał się już 14 edycji. Program pierwszy raz pojawił się na antenie telewizji TVN w 2005 roku i był emitowany do 2011 roku. Ponieważ oglądalność spadała z sezonu na sezon, stacja wycofała go ze swojej ramówki. Nieoczekiwanie, trzy lata później, produkcję przejął Polsat i zaprezentował widzom odświeżoną wersję z nowymi członkami jury i prowadzącymi. Do rywalizacji o nagrodę główną, czyli Kryształową Kulę, niezmiennie stają celebryci i osoby znane z (szeroko pojętego) polskiego show-biznesu. 

3 marca tego roku stacja zaprezentowała nową edycję. Na parkiecie show stanęli: Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Roksana Węgiel, Kamil Baleja, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anita Sokołowska, Krzysztof Szczepaniak, Julia Kuczyńska (Maffashion), Aleksander Mackiewicz, Adam Kszczot, Dagmara Kaźmierska oraz Maciej Musiał. Uczestnicy 14. edycji  „Tańca z Gwiazdamiwzbudzili wiele emocji i przyciągnęli przed ekrany milionową widownię. Jak podają Wirtualne Media, odświeżoną odsłonę programu śledzi o 590 tys. osób więcej niż poprzednią. Zdecydowanymi faworytami, na chwilę obecną, są: Roksana Węgiel, Anita Sokołowska, Maciej Musiał i Julia Kuczyńska. I to właśnie dzięki ich zmaganiom i niesamowitym występom, produkcja zyskała nowych fanów. 

Zarobki gwiazd „Tańca z Gwiazdami”

Widzów od zawsze ciekawiły zarobki gwiazd i kwoty, jakie otrzymują za kolejne odcinki. Jak podaje portal top.pl, Maffashion i Maciej Musiał mogą liczyć na stawki w przedziale 25-30 tys. zł. Natomiast, jeśli uda im się dotrzeć do finału, to kwota ta wzrośnie aż do 200 tys. zł. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, ponieważ oboje mają pokaźne grono fanów, którzy śledzą ich zmagania i wysyłają sms-y.

Na nieco mniejszą sumę może liczyć Dagmara Kaźmierska, znana z programu „Królowe życia”. Celebrytka, choć nie radzi się tak dobrze, jak inni, przechodzi do kolejnych odcinków. Jej pensja za każdy taniec ma wynosić ok. 10 tys. zł. Podobne pieniądze miała wynegocjować Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która jednak dość szybko pożegnała się z programem.

Ile zarabiają członkowie jury „Tańca z Gwiazdami”?

Zarobki uczestników „Tańca z Gwiazdami zawsze ciekawiły publiczność i budziły wiele kontrowersji. Portal Pudelek.pl dotarł do osoby blisko związanej z produkcją, która powiedziała: Dla wielu udział w Tańcu”, to przyszłościowa inwestycja, bo popisy na parkiecie programu, to ogromna promocja ich osoby. Wśród uczestników są osoby, które albo chciałyby po programie zaczepić się w Polsacie na dłużej, albo liczą na nowe oferty i współprace wynikające z nowo zdobytej popularności. Dlatego teraz zgodziły się na nieco niższe stawki.

Wiesz, rozmowa o pieniądzach jest bardzo trudna moim zdaniem, bo tak jak powiedziałam, ja czasami mam wrażenie, że najtrudniejszym zawodem świata jest bycie lekarzem i lekarze powinni zarabiać niesamowite pieniądze, a też nie zarabiają. Coś jest warte tyle, ile dany kupiec za to da – mówiła Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem.

Nie tylko gwiazdy tańczące na parkiecie otrzymują zawrotne kwoty. Jury, w którego skład aktualnie wchodzi: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Tomasz Jan Wygoda oraz Ewa Kasprzyk, nie może narzekać. Według informacji Super Expressu aktorka wynegocjowała pokaźną kwotę 150 tys. zł za cały 14. sezon.

 

Zobacz także: