Roksana Węgiel przestała się już kryć z tym, kogo kocha. Od wielu lat portale plotkarskie starały się dowiedzieć czy i w kim młoda wokalistka jest zakochana. Jednak 18-latka konsekwentnie nie zdradzała za dużo ze swojego życia miłosnego. Aż do teraz. Od kilku miesięcy piosenkarka spotyka się ze starszym od niej o 8 lat producentem muzycznym – Kevinem Mglejem. Pomimo wielu kontrowersji spowodowanych sporą różnią wieku między zakochanymi oraz tym, że mężczyzna ma dziecko z poprzedniego związku, ich relacja zdaje się być bardzo silna. A zaręczyny, które parę dni temu ogłosiła nastolatka, tylko to potwierdzają. Poznajcie historię miłości Węgiel i Mgleja.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – pierwsze spotkanie

Roksana i Kevin poznali się we wrześniu 2022 roku w… studiu. Razem tworzyli (i nadal tworzą) muzykę. How romantic! Na początku byli tylko przyjaciółmi, jednak z czasem zrozumieli, że ich uczucie zaczęło się rozwijać i bardzo szybko przemieniło się w miłość.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się – wyznał Mglej w wywiadzie ze „Światem Gwiazd”.

Na temat ich relacji wypowiedziała się też wokalistka.

Czuję takie ciepło w sercu. To jest mega urocze i faktycznie tak było. To była jakaś nieopisana chemia między nami – przyznała Roxie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – wspólna praca nad muzyką

Można powiedzieć, że połączyła ich muzyka. W końcu jest to największa pasja zarówno Roksany, jak i Kevina. Nastolatka w wywiadzie ze „Światem Gwiazd” zachwycała się nad tym, jak świetnie jej się pracuje z jej narzeczonym.

Ja nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście, że tak się nie da z nikim dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da. Pisanie piosenek to są emocje. Nam się cudownie razem współpracuje, ja uwielbiam pracować z Kevinem. No idealnie jest – mówiła.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – reakcja rodziców Roksany Węgiel na 8-letnią różnicę wieku w jej związku

Wiadomo, że temat różnicy wieku w związkach jest niezwykle kontrowersyjny. Dużo się o nim mówi, a już w szczególności, gdy wynosi ona ponad pięć lat, a dziewczyna ledwo co skończyła 18. Tak jest właśnie w przypadku naszych bohaterów. Roksana w styczniu uzyskała pełnoletniość, a jej narzeczony ma 26 lat. Dzieli ich więc 8 lat. Jak zareagowali na to rodzice młodej gwiazdy?

Wspierają nas w sumie od samego początku. Jak moi rodzice poznali Kevina, to bardzo pozytywnie zareagowali na relację i z drugiej strony było tak samo – przyznała Węgiel.

Jej słowa potwierdził też Mglej. Z jednej i z drugiej strony była ta akceptacja. Dużo czasu spędzamy z rodzicami – powiedział.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – jeszcze więcej kontrowersji

To, co wzbudza jeszcze większe emocje w fankach i fanach Roxie, to to, że Kevin był już zaręczony z inną dziewczyną – aktorką Malwiną Dubowską („Przyjaciółki”). Była para doczekała się syna Williama, który urodził się 28 stycznia 2020 roku.

Zobacz także:

Jak jednak widać, dziecko z poprzedniego związku nie przeszkadza wokalistce. W wywiadach przyznawała ona, że mają świetny kontakt z Williamem i lubią razem spędzać czas. Dodaje też, że jej ukochany jest świetnym ojcem.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – miłość kwitnie

Na Instagramie Roksany zobaczyć możemy wspólne zdjęcia z jej ukochanym. Pierwsze opublikowała pierwszego stycznia, nie zdradzając jeszcze tożsamości ani twarzy Kevina. Para spędziła razem 18. urodziny piosenkarki, a niedługo później wyjechała na tropikalne wakacje na Malediwy. Pod koniec stycznia nastolatka pochwaliła się, że spełniła swoje dziecięce marzenie i razem ze swoim (już) narzeczonym doczekała się pieska o imieniu Szafir. Niedawno Roksana wyznała też, że mieszka razem z Kevinem. Miłość kwitnie!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – pierwsze publiczne wyjście i wspólne zdjęcia na ściance

Parę dni temu, 25 maja, para pokazała się publicznie po raz pierwszy. Swój debiut na czerwonym dywanie i ściance zaliczyła podczas 14. urodzin K MAG-a. Trzeba przyznać, że wokalistka i producent wyglądali razem pięknie.

18-latka postawiła na odważny top z wycięciami i długą spódnicę z rozcięciem do połowy uda. Outfit uzupełniła szpilkami i złotą biżuterią, a jeśli chodzi o włosy, to postawiła na fryzurę w stylu wet look. Narzeczony artystki zdecydował się na klasykę z nutką luzu. Jako inicjatywę dla klasycznego garnituru Kevin postawił na biały T-shirt, czarną marynarkę i czarne spodnie. Elegancję przełamał białymi snickersami. Obydwoje wyglądali naprawdę cool. Zdecydowanie uważamy, że zaliczyli swój debiut w najlepszym możliwym stylu.

fot. Niemiec / AKPA

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – zaręczyny po paru miesiącach związku

Gdy emocje po wspólnym wyjściu pary jeszcze nie opadły, Roksana postanowiła nas zaskoczyć jeszcze bardziej. W sobotę wieczorem na jej Instagramie pojawił się post ze zdjęciem jej dłoni z… diamentowym pierścionkiem na palcu.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko.Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś @kevinmglej – napisała gwiazda.

Post zdobył już prawie 150 tysięcy polubień i pełno komentarzy z gratulacjami. Jednak nie wszystkim spodobało się to, że nastolatka zaręczyła się ze swoim ukochanym. Niektórzy uważają, że to za wcześnie i wróżą szybkie rozstanie lub nawet rozwód. Inni sądzą, że różnica wieku pomiędzy zakochanymi jest zbyt duża. Na szczęście to nie oni decydują o życiu artystki i producenta. A najważniejsze jest to, że oni są siebie pewni, szczęśliwi i zakochani.

Życzymy im jeszcze więcej radości i czekamy na rozwój tej relacji.