Maffashion nie jest już singielką. Fanki i fani łączą ją ze znanym siatkarzem. W mediach społecznościowych 36-latki i jej znajomych pojawiły się zdjęcia, które mają potwierdzać jej nowy rzekomy związek. Czy Julia znowu jest zakochana?

Maffashion ma nowego chłopaka

Wszystko wskazuje na to, że Julia Kuczyńska ma nowego chłopaka. Zaczęło się oczywiście od zdjęcia, ale nie tego zrobionego przez paparazzi. Pojawiło się ono w mediach społecznościowych. Dominik Borkowicz opublikował kadr z kolacji firmowej swojej agencji - DB4 Management. Przy stole siedziała Maffashion, a tuż obok niej wspomniany siatkarz. Mowa o Bartoszu Bednorzu przyjmującym w polskiej reprezentacji Polski w siatkówkę. Dlaczego fanki i fani zaczęli spekulować, że ta dwójka jest razem?

maffashion_official / instagram.com

Na Instastory samej Maffashion pojawiło się zdjęcie, które zdradziło, że spędza z siatkarzem więcej czasu. 36-latka udostępniła zdjęcie z kolacji. Uchwyciła też spodnie o 7 lat młodszego sportowca. Obserwatorzy od razu zorientowali się, że to te same, które Bednorz miał na sobie podczas firmowej kolacji. Dodatkowo gwiazdy obserwują się nawzajem na Instagramie.

maffashion_official / instagram.com

Myślicie, że to coś poważnego? Być może niedługo Julia i Bartosz ujawnią, co ich łączy?

Maffashion – związki

Julia była w związku z youtuberem, Czarkiem Jóźwikiem, przez 4 lata. Para rozstała się w dobrej atmosferze i pozostaje znajomymi. Nieco krócej tworzyła związek z aktorem – Sebastianem Fabijańskim. Doczekała się z nim syna, Bastiana, który urodził się w 2020 roku. Tym razem rozstanie przebiegło jednak zdecydowanie inaczej. Odbyło się ono w atmosferze skandalu. Ostatnim chłopakiem Maffasshion był Blu3aby. Influencerka nie upubliczniała jednak szczegółów na temat tej relacji.

Zobacz także:

Życzymy dużo szczęścia Julii i Bartoszowi. Kibicujecie tej parze?