O Maffashion i Sebastianie Fabijańskim znów jest głośno. Na początku tygodnia gwiazdor wydał oświadczenie w związku z aferą z kontrowersyjną celebrytką, znaną jako Rafalala. Natomiast we wtorek (5 lipca) rodzime media poinformowały, że jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce i aktor (od niedawna również aspirujący raper i malarz) rozstali się. Tym razem plotki okazały się prawdą. Tego samego dnia Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko influencerki, opublikowała relację na Instagram Stories, w której potwierdziła medialne doniesienia o zakończeniu związku. Kilkanaście godzin później ojciec jej dziecka zdecydował się na podobny krok. 

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Jak podał „Pudelek”, Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już razem. Informator popularnego serwisu plotkarskiego ujawnił w miniony wtorek, że gwiazdom nie udało się przezwyciężyć kryzysu w związku, z którym zmagali się przez ostatnie miesiące. Podobno brali udział w terapii. Niestety spotkania ze specjalistą czy specjalistką nie przyniosły upragnionych rezultatów. W końcu zdecydowali się na rozstanie.  

Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku – wyznała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z „Pudelkiem”

Co więcej, z opublikowanego kilka dni temu artykułu dowiadujemy się, że problemy w związku Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nie są czymś nowym. Osoba z bliskiego otoczenia pary twierdzi, że gwiazda mediów społecznościowych zaczęła się dystansować od swojego partnera tuż po narodzinach ich pierwszego – wspólnego dziecka. Artysta poczuł się odtrącony, przez co zaczął się zastanawiać, czy na pewno do siebie pasują. 

Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują – ujawnił informator serwisu „Pudelek”.

Maffashion potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Podane przez „Pudelka” informacje wzbudziły niemałe emocje wśród fanek oraz fanów Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Chwilę po publikacji artykułu popularna influencerka potwierdziła rozstanie (do którego doszło około trzy tygodnie temu) za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Jednocześnie zaprzeczyła, jakoby miała się od kogokolwiek dystansować. Wręcz przeciwnie – potrzebowała bliskiej osoby u swego boku.  

Mogę tylko dodać, bo to akurat mnie boli, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – powiedziała Maffashion na Instagram Stories. 

Maffashion przyznała, że nie jest jej teraz łatwo. Poza tym podziękowała za płynące do niej z różnych stron wsparcie i zapowiedziała, że prawdopodobnie nie będzie zabierać już głosu w tej sprawie. 

instagram.com / maffashion_official (Instagram Stories)

Kolejnego dnia Sebastian Fabijański także skomentował medialne doniesienia. Wykorzystał w tym celu ten sam kanał, co jego ex, czyli Instagram Stories. Nagrał relację, w której poradził, by fanki oraz fani nie oceniali sytuacji na podstawie kilku – jak stwierdził – szczątkowych informacji z mediów. Przyznał, że może to być krzywdzące. 

Zobacz także:

W kontekście ostatnich wydarzeń tylko jedna prośba z mojej strony. Nie ferujcie wyroków na podstawie kilku szczątkowych informacji, bo to może być krzywdzące zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Nieważne, kto w tym momencie jest pokrzywdzony czy krzywdzony. Chodzi o mechanizm. Po prostu: to nie jest w porządku. Tyle, strzała – powiedział Sebastian Fabijański za pośrednictwem Instagram Stories. 

Niestety nie wiadomo, czy Sebastian Fabijański albo Maffashion będą chcieli wrócić jeszcze do tematu rozstania i ponownie skomentować je w mediach – ujawniając tym samym więcej szczegółów. 

Maffashion i Sebastian Fabijański – historia związku

Maffashion i Sebastian Fabijański, którzy tworzyli jedną z najpopularniejszych par w rodzimym show-biznesie, zaczęli się spotykać w 2019 roku. Po raz pierwszy widziano ich razem zaledwie kilka dni po tym, jak Julia Kuczyńska poinformowała o rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem. Kilka miesięcy później w mediach pojawiły się doniesienia, według których zaręczyli się, natomiast w maju 2020 roku okazało się, że gwiazda internetu jest w ciąży. Bastian, bo właśnie tak ma na imię ich syn, przyszedł na świat we wrześniu tego samego roku. Od tamtej pory tabloidy regularnie informują o szczegółach z ich życia prywatnego, jak również planach związanych z domniemanym ślubem. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie staną na ślubnym kobiercu.