Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od samego początku budzi ogromne emocje. Nic dziwnego. Po pierwsze, bardzo szybko wszedł na wyższy poziom – już po kilku miesiącach znajomości para zdecydowała się na dziecko. Po drugie, aktor i influencerka cenią sobie swoją prywatność i bardzo rzadko dzielą się w internecie wspólnymi chwilami, co tylko podsyca zainteresowanie. I sprawia, że rodzą się plotki. Miesiącami spekulowano choćby, czy Maffashion i Sebastian Fabijański są zaręczeni. Teraz możemy mieć pewność, że tak. Maffashion właśnie oficjalnie potwierdziła zaręczyny. Pokazała też pierścionek zaręczynowy. Co dokładnie wiemy na ten temat? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Maffashion potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim i pokazała pierścionek zaręczynowy!

Jak na influencerkę przystało zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim Maffashion potwierdziła za pośrednictwem Instagrama, a dokładnie – Insta Story, które opublikowała w sobotę, 10 lipca 2021 roku. Podziękowania należą się jednej z osób obserwujących profil Maff, która w ramach Q&A zadała pytanie, jakiego wcześniej nikt nie miał śmiałości zadać wprost. A właściwie poprosiła o zdjęcie influencerki, przedstawiające ją, kiedy „się zaręczyła”. Jak można się domyślać, Maffashion nie pokazała żadnej prywatnej fotki z chwili zaręczyn, co nie znaczy, że zignorowała prośbę – wręcz przeciwnie. W odpowiedzi opublikowała fotografię, która powstała na potrzeby „Fashion Magazine” z grudnia 2019 roku. Influencerka jest na nim ubrana wyłącznie w czarne koronkowe rajstopy i różowe futerka, nic nie odwraca więc uwagi od imponującego pierścionka z brylantem, który ma na palcu. Niewątpliwie więc jest to pierścionek zaręczynowy. Tym samym Maffashion oficjalnie potwierdziła, że JEST zaręczona, zamykając usta niedowiarkom. 

Wszystko to potwierdza plotki, według których Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się pod koniec 2019 roku, czyli sporo przed narodzinami swojego pierwszego dziecka – Bastiana. To właśnie wtedy po raz pierwszy można było oglądać wspomniany już pierścionek na palcu Maff, bo na krótko pojawił się na jednym z nagrań influencerki. Potem jednak słuch o nim zaginął, a Maffashion ucięła temat. Aż do teraz.

Maffashion i Sebastian Fabijański są zaręczeni. Kiedy ślub?

O tym, że jest zaręczona dała jednak do zrozumienia nie tylko w miniony weekend, ale i kilka miesięcy wcześniej – a konkretnie 24 października 2020 roku. I również zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała wówczas post, mający dodać otuchy kobietom biorącym udział w Strajku Kobiet, a także wyrazić jej gwałtowny sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego. Wpis wyrażający oburzenie wobec tego, co dzieje się w Polsce, zaczynał się od słów: „Narzeczony w pracy, a ja...”. Uważni obserwatorzy już wówczas mogli nabrać pewności, że influencerka i aktor są zaręczeni. Teraz mamy jednak pewność! 

Pozostaje jednak jeszcze jedno pytanie – kiedy Maffashion i Sebastian Fabijański planują ślub. No cóż, gwiazdy zabrały głos na ten temat, ale ich słów raczej nie należy traktować poważnie. Maff żartowała bowiem, że wszyscy obserwatorzy mogą czuć się zaproszeni, z kolei Sebastian Fabijański powiedział że ceremonii można spodziewać się „w tym lub przyszłym roku”. Zrobił to jednak w roku ubiegłym, a jak wiemy, od tamtego czasu nic się w tej kwestii nie wydarzyło. Być może jednak bliżej prawdy są jego wcześniejsze słowa, według których ślubu ma nie być nigdy. Pierścionek zaręczynowy na palcu Maff wskazuje jednak na co innego...