Maffashion i Sebastian Fabijański tworzą jedną z najbardziej hot parę w rodzimym show-biznesie. W związku z tym w mediach regularnie pojawiają się plotki na temat ich życia prywatnego. Ostatnio tygodnik Życie na gorąco poinformował, że influencerka i założycielka marki Eppram oraz aktor i raper planują ślub. Co więcej, Maffashion i Sebastian Fabijański mieli pobrać się już w grudniu 2020. Jednak ze względu na obecną sytuację ceremonia została przełożona na wiosnę przyszłego roku. Informator pisma zdradził również, że para myśli o kameralnej uroczystości na łonie natury. Czy gwiazdy rzeczywiście planują ślub? Maffashion i Sebastian Fabijański rzadko komentują medialne doniesienia. Jednak tym razem zrobili wyjątek.

Maffashion i Sebastian Fabijański planują ślub?

Czy Maffashion i Sebastian Fabijański rzeczywiście chcą wziąć ślub w grudniu albo wiosną przyszłego roku? Główni zainteresowani całą sprawą skomentowali plotki. Kilka dni temu Maffashion nagrała Instagram Stories, na którym czyta wspomniany już artykuł opublikowany na łamach Twojego Imperium. Influencerka nie ukrywała swojego zaskoczenia i rozbawienia. Zażartowała, że ślub wcale nie będzie kameralny, a jej obserwatorzy mogą czuć się zaproszeni.

Z kolei Sebastian Fabijański skomentował plotki dotyczące ślubu w programie Hejt Park. Jak się okazuje, gwiazdor czytał artykuły, według których ceremonia miałaby odbyć się w tym albo w przyszłym roku. Ale w rzeczywistości para nie myśli o sformalizowaniu związku (przynajmniej na razie).

Maffashion i Sebastian Fabijański - historia związku >>>