AKTUALIZACJA 26.10.2020

O tym, że Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się, pisaliśmy już pod koniec zeszłego roku. Wtedy na palcu blogerki pojawił się pierścionek zaręczynowy, ale Julia Kuczyńska odmówiła komentarza na ten temat. Następnie cała uwaga skupiła się na tym, że para spodziewa się dziecka. 33-latka wiadomość o ciąży trzymała w tajemnicy do ostatniego momentu. 10 września tego roku na świecie pojawił się Bastian Jan Fabijański, syn Julii i Sebastiana. Nieoczekiwanie temat zaręczyn świeżo upieczonych rodziców powrócił. Maffashion potwierdziła, że Sebastian Fabijański jest jej narzeczonym! Jak to zrobiła? Sprawdź poniżej.

Maffashion zabrała głos w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który w zeszły czwartek zakazał aborcji z powodu ciężkich, nieodwracalnych wad płodu lub choroby zagrażającej życiu dziecka. Z tego powodu od kilku dni w całym kraju trwają protesty, a influencerzy, gwiazdy i osoby publiczne zajmują stanowisko w tej sprawie i alarmują, że tym samym zostały złamane podstawowe prawa człowieka. Do tego grona należy również blogerka, która mimo tego, że fizycznie nie uczestniczy w protestach ze względu na małego synka, popiera je. Na samym początku długiego wpisu, napisała: „Narzeczony w pracy (…)”, tym samym potwierdzając, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Sebastiana Fabijańskiego! Nie wiadomo, kiedy para zaręczyła się i czy domniemany pierścionek zaręczynowy jest tym właściwym. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach(bo lubi) Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę co się dzieje. Jestem wsciekła. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrze na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuje, ze mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, ze... #strajkkobiet #chcemiecwybor #prawakobiet #powiedzkomuś

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) Paź 24, 2020 o 10:04 PDT

Julia Kuczyńska kontynuowała już dalej na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego i zamanifestowała swoje stanowisko: „(…) Jestem wściekła. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrzę na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuję, że mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny (…)”, napisała w poście pod galerią zdjęć na Instagramie. To nie pierwszy wpis, w którym Julia Kuczyńska zabrała głos w tej sprawie. Wcześniej udostępniła kadr z serialu „Opowieść podręcznej”, a także galerię wstrząsających zdjęć, na których widać chore płody z wadami genetycznymi. 

Jak ustalił serwis Pudelek.pl, Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się. Para spotyka się zaledwie kilka tygodni Pod koniec października jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce rozstała się po 4 latach związku z Czarkiem Jóźwikiem, youtuberem z kanału Abstrachuje. Opublikowali wtedy wideo, w którym poinformowali fanów o swojej decyzji i wytłumaczyli, że nie byli w stanie przepracować pewnych rzeczy. Jednocześnie podkreślili, że zakończyli swój związek, ale wciąż się przyjaźnią. Wiele osób od dawna podejrzewało, że ich uczucie się wypaliło, ponieważ para rzadko pokazywała się razem. A jeśli już publikowali wspólne zdjęcie, to głównie z powodu zobowiązań reklamowych. Mimo wszystko fani byli zaskoczeni ich decyzją, tym bardziej, że Julka i Czarek od 3 lat byli zaręczeni. Od kilku tygodniu Maffashion spotyka się jednak z nowym wybrankiem, którym jest Sebastian Fabijański. Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji, ale 32-letni aktor pojawiał się na Instagram Stories blogerki w ostatnim czasie, paparazzi przyłapali ich również wielokrotnie na romantycznych randkach. Pojawili się również oficjalnie razem na gali finałowej forum Cinergia w Łodzi. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie rozwija się w błyskawicznym tempie, a Maffashion przyjęła oświadczyny swojego nowego chłopaka, Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą. To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości >>>

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się!

Serwis Pudelek.pl poinformował, że Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się po kilku tygodniach związku. Ich uczucie jest na tyle silne, że nie zamierzali czekać, a popularna blogerka przyjęła oświadczyny aktora. Wnikliwi obserwatorzy mogli zauważyć pierścionek na serdecznym palcu na okładce Fashion Magazine, która ukazała się na rynku zaledwie kilka dni temu. Co więcej, ten sam pierścionek widać na najnowszych nagraniach blogerki na Instagram Stories. I chociaż żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie tych spekulacji, nieoficjalne źródła serwisu Pudelek.pl i Gala.pl mówią o tym, że para planuje razem wspólną przyszłość. Serwis Pudelek.pl poprosił nawet Maffashion o skomentowanie całej sytuacji, jednak 32-latka przyjęła gratulacje, ale odmówiła komentarza. Być może świeżo upieczeni narzeczeni chcą się nacieszyć swoim szczęściem, a dopiero później oficjalnie poinformować o tym resztę świata! Cieszycie się, że Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się?

Zobacz także: