Maffashion i Sebastian Fabijański ogłosili, że kilka dni temu, a konkretnie 10 września 2020 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Julia Kuczyńska urodziła chłopca. Na razie jego imię nie jest znane. O ciąży jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce dowiedzieliśmy się na początku maja. Warto jednak zauważyć, że Maffashion i Sebastian Fabijański przez długi czas nie komentowali medialnych doniesień na ten temat. Niemniej jednak zainteresowanie ciążą Julii Kuczyńskiej, jak również jej związkiem z Sebastianem Fabijańskim było (i nadal jest) ogromne. Nie ma wątpliwości, że influencerka i aktor, a od niedawna także raper tworzą jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Jak się poznali? Od kiedy się spotykają? Czy planują ślub? Oto pełna historia ich związku.

Maffashion i Sebastian Fabijański – historia związku

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od samego początku wzbudza wiele emocji. Niektórzy fani uważają, że influencerka i gwiazdor takich produkcji, jak Tancerze, Pitbull. Niebezpieczne kobiety oraz Mowa ptaków totalnie do siebie nie pasują. Ale główni zainteresowani niemal codziennie udowadniają światu, że jest dokładnie na odwrót. Co więcej, bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości.

Maffashion i Sebastian Fabijański są razem!

Widziano ich razem po raz pierwszy w październiku 2019 roku - kilka dni po tym, jak influencerka ogłosiła rozstanie z Czarkiem Jóźwikiem, co nie spodobało się niektórym fanom. Na zdjęciach paparazzi widać, że Maffashion i Sebastian Fabijański świetnie się razem bawią. Poza tym nie szczędzą sobie czułości i chętnie wymieniają czułe gesty. Pod koniec listopada ubiegłego roku para pojawiła się po raz pierwszy razem na wydarzeniu branżowym - Maffashion towarzyszyła swojemu nowemu partnerowi na uroczystej gali Cinergia. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości na temat ich relacji.

Maffashion i Sebastian Fabijański – zaręczyny

W grudniu 2019 roku o Maffashion i Sebastianie Fabijańskim po raz kolejny zrobiło się głośno. W mediach pojawiły się bowiem doniesienia, według których influencerka i aktor zaręczyli się. Informator serwisu Pudelek podał, że Julia Kuczyńska podzieliła się radosną nowiną ze swoimi przyjaciółkami. Co więcej, Maffashion pojawiła się wtedy na okładce Fashion Magazine. O tym zdjęciu mówiła cała Polska. Spostrzegawczy fani zauważyli bowiem piękny pierścionek (zaręczynowy) na palcu serdecznym gwiazdy internetu. Poza tym w wywiadzie dla magazynu Maffashion przyznała, że jest już gotowa na założenie rodziny.

Już wtedy fani Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego wiedzieli, że uczucie, które ich połączyło, jest absolutnie wyjątkowe. Do tego gdy ogłoszono lockdown spowodowany pandemią koronawirusa, para zdecydowała, że spędzi ten czas razem.

Maffashion jest w ciąży!

Z kolei na początku maja 2020 roku okazało się, że Maffashion jest w ciąży. Influencerka zaczęła szczególnie dbać o swój stan zdrowia, była pod stałą opieką specjalistów, a to m.in. ze względu na chorobę Hashimoto, o której mówi otwarcie od kilku lat. Przyszli rodzice nie skomentowali wtedy medialnych doniesień. O swojej ciąży Maffashion zaczęła mówić „dopiero” podczas tegorocznych wakacji. Najpierw odpowiedziała na komentarz internautki, która zarzuciła jej, że wypiera się ciąży, następnie zrepostowała zabawne, a zarazem wymowne stories Sebastiana Fabijańskiego, natomiast 30 sierpnia 2020 roku opublikowała zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej. Jedna z fotografii pojawiła się również na oficjalnym profilu aktora i rapera na Instagramie. Warto również dodać, że to właśnie dumny tata zdradził przysłowiową chwilę wcześniej płeć ich pierwszego dziecka. W rozmowie ze swoimi znajomymi przyznał, że wraz z Julią Kuczyńską spodziewają się chłopca.

Maffashion szczerze o ciąży: „Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może informować o tym świat...” >>>

Maffashion urodziła! Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański pokazali pierwsze zdjęcia swojego dziecka

Maffashion urodziła! Wczoraj Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański opublikowali pierwsze zdjęcia swojego dziecka w mediach społecznościowych. Z opisu uroczych fotografii, które znajdziecie także w naszej galerii, dowiadujemy się, że pierwszy syn pary przyszedł na świat 10 września 2020 roku. Na razie nie wiadomo, jakie imię (bądź imiona) otrzymał chłopiec. Znamy tylko jego inicjały - BJF. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy, natomiast mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia.

Maffashion i Sebastian Fabijański – ślub

Kilka miesięcy temu Maffashion otwarcie przyznała, że jest już gotowa na założenie rodziny i pokazała pierścionek zaręczynowy. W ubiegłym tygodniu na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Mówi się również o tym, że to, co łączy ją z Sebastianem Fabijańskim, to prawdziwa miłość. Czy w związku z tym para planuje ślub? Na razie nic o tym nie wiadomo. Możemy się jednak spodziewać, że teraz influencerka i aktor będą chcieli skupić się na swoim dziecku.