Wczoraj (11 października) rodzime media show-biznesowe poinformowały o rozpadzie trwającego kilkanaście miesięcy związku Maffashion i Mateusza, który w sieci posługuje się pseudonimem Blue Baby (@blu3aby). Informator serwisu „Pudelek” ujawnił, że popularna influencerka jest teraz szczęśliwa, skupia się na sobie, jak również na swoim synku – Bastku i nie ma zamiaru komentować całej sprawy publicznie. Jak się właśnie okazuje, w przeciwieństwie do swojego byłego partnera. W oświadczeniu, które wydał, opowiedział o rozstaniu ze swojej perspektywy, a przy okazji odniósł się do Sebastiana Fabijańskiego

Blue Baby potwierdził rozstanie z Maffashion

Blue Baby opublikował na swoim profilu na Instagramie (a konkretnie na stories) oświadczenie, w którym wcielił się w rolę informatora. Zdradził, że zdecydował się na rozstanie z Julią Kuczyńską miesiąc temu, a podjęcie tej decyzji nie było łatwe. Bo, jak sam przyznał, miał bardzo dobre relacje z jej trzyletnim synkiem.

Mój „informator" mówi: „Blue Baby" decyzję (!) o rozstaniu podjął miesiąc temu... Nie była ona łatwa, głównie ze względu na synka Julki, z którym miał super kontakt. „Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami. Szkoda” – podkreśla – brzmi początek oświadczenia Blue Baby. 

Były chłopak Maffashion przeprosił (?) Sebastiana Fabijańskiego

W dalszej części oświadczenia Mateusz wspomniał o Sebastianie Fabijańskim, czyli – przypomnijmy – eks Maffashion i ojcu jej dziecka. Stwierdził, że w związku z negatywną narracją, którą ślepo powielał, powinien nie tylko odnieść się do tego, ale wręcz przeprosić aktora. 

Mateusz uważa również, że najbardziej zabawne jest to, że ten „zły" Fabijański wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. W związku tym, że ślepo powielałem tę negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć, a nawet przeprosić – kontynuował były chłopak Maffashion. 

Całe oświadczenie możecie znaleźć w naszej galerii – na dole strony. Jeżeli Maffashion albo Sebastian Fabijański, który został niejako wciągnięty w tę dramę, zabiorą głos w sprawie, na pewno was o tym poinformujemy.