Maffashion jest obecna w show-biznesie od dawna i ma ugruntowaną pozycję w branży. Na przestrzeni ostatnich lat nauczyła się, jak oddzielać życie zawodowe od prywatnego, jak również jak skutecznie chronić drugą z wymienionych sfer przed tabloidami czy ciekawskimi internautami oraz internautkami. Po głośnym związku i jeszcze głośniejszym rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim postanowiła, że nie będzie mówiła publicznie o kolejnej relacji (i, przypomnijmy, ma do tego całkowite prawo). Właśnie dlatego niewiele wiadomo o uczuciu, jakie kilkanaście miesięcy temu pojawiło się między nią a Mateuszem, który w przestrzeni internetowej posługuje się nickiem / pseudonimem @blu3aby. Natomiast w październiku dostałyśmy pewien update dotyczący tej dwójki. Rodzime media poinformowały, że nie są już razem.

Maffashion – rozstanie. Influencerka i blu3aby nie są już razem

W środę (11 października) „Pudelek” opublikował artykuł o rozstaniu Maffashion i Mateusza. Według informatora popularnego serwisu, główni zainteresowani całą sprawą jakiś czas temu podjęli decyzję o zakończeniu związku. Szczegóły (np. to, kto jako pierwszy poruszył ten temat) nie są znane. I bardzo możliwe, że nigdy nie zostaną ujawnione. Źródło internetowego tabloidu twierdzi bowiem, że gwiazda mediów społecznościowych, a prywatnie mama 3-letniego Bastka nie chce komentować tej sytuacji publicznie. A przy okazji zdradza, jak czuje się jako singielka.

Jak Maffashion czuje się po rozstaniu?

Wszystko wskazuje na to, że Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko influencerki, czuje się dobrze i jest teraz naprawdę szczęśliwa. Osoby, które obserwują ją w sieci, na czele z Instagramem, prawdopodobnie zauważyły, że dużo się u niej teraz dzieje. Maffashion ma za sobą kilka intensywnych wyjazdów służbowych, angażuje się w kolejne projekty i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Skupia się na sobie, swoim rozwoju, jak również na ukochanym synku. 

To prawda, rozstali się. Maffashion nie chce komentować rozpadu relacji. Nic dziwnego, bo nigdy publicznie nie potwierdziła związku i trzymała go z dala od mediów. Julia jest teraz szczęśliwa – ujawnia informator serwisu show-biznesowego „Pudelek”. 

Oczywiście warto mieć na uwadze fakt, że to tylko medialne doniesienia. Jeśli Maffashion lub Mateusz zabiorą głos w sprawie, na pewno was o tym poinformujemy. Poza tym nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im wszystkiego dobrego, a także czułości do samych siebie. 

AKTUALIZACJA 12.10.2023:

Blue Baby wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził rozstanie i opowiedział o całej sytuacji ze swojej perspektywy. Co więcej, wspomniał o Sebastianie Fabijańskim i... przeprosił go. 

Czy Maffashion też zabierze głos?