Kuba Wojewódzki i Anna Markowska tworzą jeden z popularniejszych związków w show-biznesie. Mimo że nie wiemy o nim praktycznie nic, to i tak wzbudza niemałe zainteresowanie, a nawet emocje. W szczególności dlatego, że pomiędzy dziennikarzem a modelką jest spora różnica wieku. Dodatkowo para dba o prywatność swojej relacji, co jeszcze bardziej wzbudza ciekawość ich fanek i fanów. Ostatnio mówiło się o kryzysie w związku 31-latki i 60-latka. Influencerka została przyłapana na kolacji z Sebastianem Fabijańskim. Media zaczęły spekulować na temat statusu ich relacji. Teraz paparazzi przyłapali jednak Markowską i Wojewódzkiego razem w Sopocie. Trzymali się za ręce. To jednak nie koniec ich związku?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska przyłapani, jak trzymają się za ręce. Jeszcze niedawno mówiło się o ich rozstaniu

Związek prezentera i celebrytki nie jest przeszłością. Wbrew temu, co donosiły ostatnio media, para wydaje się nadal być razem. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których widzimy zakochanych trzymających się za ręce.

Za nami trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival, na którego scenie pojawili się właśnie Wojewódzki oraz Markowska. Po opuszczeniu terenu wydarzenia ta dwójka została przyłapana razem na nocnym spacerze po Sopocie. Trzymała się za ręce, co wskazuje, że między nimi wszystko w porządku. Jest to nowa informacja, bo jeszcze zaledwie kilka dni temu mówiło się, że Kuba i Anna zerwali, a modelka związała się z inną gwiazdą – Sebastianem Fabijańskim

Związek Anny Markowskiej i Sebastiana Fabijańskiego to tylko plotki?

Kilka dni temu Markowska widziana była w towarzystwie innego mężczyzny – Sebastiana Fabijańskiego. Razem wybrali się na kolację do restauracji. Następnie wsiedli wspólnie do samochodu. Randka (?) wydawała się dość casualowa. Oczywiście żadna z gwiazd nie potwierdziła plotek dotyczących ich relacji. Teraz wygląda na to, że sprawa rozwiązała się sama.