Historia związku Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej to przede wszystkim wiele znaków zapytania. Pierwsze informacje na temat tej pary pojawiły się w wakacje 2022. Wtedy nie mówiło się o ich relacji w kontekście poważnego związku, a raczej wakacyjnego romansu, który skończy się tak szybko, jak się zaczął. Oboje bardzo dbali o swoją prywatność i jedyne, co oferowali mediom, to pole do domysłów. Tych dwoje było jednak widywanych razem coraz częściej. Ostatecznie postanowili zabrać głos w tej sprawie i podać konkret. Swój związek ogłosili w październiku 2022. Nie był to już zatem tylko wakacyjny romans, który miał dobiec końca wraz z nadejściem chłodniejszych dni. Ich oficjalny debiut miał miejsce podczas premiery spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6.piętro. Para nie tylko pokazała się razem, ale również chętnie pozowała do wspólnych zdjęć. Od tamtego czasu w ich wypowiedziach przewijały się wzmianki o tym, że faktycznie stanowią parę. Kuba Wojewódzki wspominał o „swojej dziewczynie Ani”, a Anna Markowska szła nawet o krok dalej i wprost odnosiła się do łączącego ich uczucia. Kochamy się, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej i będziemy się rozwijać – zdradziła w jednym z wywiadów. Oboje podsycali też plotki dotyczące ewentualnych zaręczyn. Czy jednak związek, który tak dynamicznie rozwijał się od roku, właśnie dobiegł końca? Czy Kuba Wojewózki i Anna Markowska rozstali się? Takie rewelacje przedstawił serwis Świat Gwiazd.

Kim jest potencjalny nowy partner Anny Markowskiej?

Na ten moment doniesienia, które przedstawił wspomniany serwis, wskazują na to, że Anna Markowska nie jest już z Kubą Wojewódzkim. W dodatku modelkę widziano w towarzystwie mężczyzny, z którym dziennikarza nie łączą najlepsze relacje. Mowa bowiem o Sebastianie Fabijańskim, który jakiś czas temu miał nieprzyjemną wymianę zdań z Kubą Wojewódzkim, który zadrwił z tworzonej przez niego sztuki, a konkretnie procesu, w którym powstają jego obrazy. Wszystko wskazuje zatem na to, że teraz te relacje mogą być jeszcze gorsze. Sebastian Fabijański po zdradzie i głośnym rozstaniu z Maffashion, był łączony przede wszystkim z Zofią Strulak, ale tą znajomość zakończył już w marcu tego roku. Czy teraz faktycznie próbuje stworzyć związek z Anną Markowską? Na to wskazują doniesienia informatora serwisu plotkarskiego.

Widziałem Sebastiana Fabijańskiego i Annę Markowską razem. Sytuacja była jednoznaczna, nie mogli oderwać od siebie wzroku. Co więcej, nie byli sami, a towarzyszył im fotograf paparazzi. Wyglądało to na klasyczną ustawkę – możemy przeczytać w artykule.

W dodatku to nie koniec rewelacji. Okazuje się bowiem, że dziennikarze Świata Gwiazd sprawdzili, czy na ten temat wiedzą więcej osoby, które na co dzień są blisko byłej uczestniczki „Top Model”. Udało im uzyskać odpowiedź, która wskazuje, że w tym wszystkim jest coś na rzeczy.

To prawda. Spotykają się już jakiś czas – powiedziała serwisowi osoba z otoczenia Markowskiej.

Teraz pozostaje wyłącznie czekać na potwierdzenie tych rewelacji lub zdementowanie ich przez chociaż jedną z trzech stron.