Pierwsze plotki na temat „najgorętszego romansu lata” Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej pojawiły się w wakacje 2022 roku. Widziano ich na plaży w Gdyni, na festiwalu Open'er czy na tajemniczych schadzkach w nocy. Wówczas nikt nie wierzył jeszcze w związek uczestniczki 7. edycji „Top Model” oraz prowadzący najpopularniejszego talk show w kraju. Anna Markowska była bowiem łączona ze starszym o dwadzieścia lat Pawłem Delągiem. Kuba Wojewódzki informował natomiast, że „jego dziewczyna jest w ciąży”, sugerując również, że wziął ślub z Ludwiką Cichecką. Celowe odwracanie uwagi? Dziś wiemy już, że żadne z wymienionych doniesień nie było prawdziwe. Trafne okazały się natomiast domysły internautów i internautek na temat związku modelki i znanego dziennikarza. Jak się poznali, czy faktycznie są zaręczeni, dlaczego nie pojawiali się razem na ściankach i czy naprawdę się rozstali?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska – jak się poznali?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska przez kilka miesięcy skutecznie unikali blasków fleszy, natrętnych paparazzi i plotek na swój temat. Wszystko zaczęło wymykać się spod kontroli, gdy para przyłapana została na romantycznej kolacji w Warszawie i dobrej zabawie w Gdyni na Open'erze. Wówczas zakochani widywani była razem zapewne częściej, niż sami by sobie tego życzyli. W mediach pojawiły się pierwsze doniesienia na temat potencjalnego związku, a reporterki i reporterzy zaczęli zadawać modelce i dziennikarzowi niewygodne pytania. 

Jak się okazuje, Kuba i Ania poznali się przy okazji zobowiązań zawodowych. Zaproponowana mi była współpraca i wtedy zaczęliśmy rozmawiać, zaprzyjaźniliśmy się, poczuliśmy wzajemną wrażliwość. To naprawdę bardzo fajny człowiek – wspominała Markowska w rozmowie z „Jastrząb Post”. Damianowi Glince zdradziła natomiast, że na propozycję współpracy odpowiedziała dopiero po sześciu miesiącach. Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie.

Związek Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej

Choć plotki na temat związku Kuby Wojewódzkiego z młodszą o prawie trzydzieści lat celebrytką krążyły od wakacji, para postanowiła potwierdzić swoją relację dopiero na początku października 2022 roku. Wówczas przestało się już mówić o „najgorętszym romansie lata” – wszystko wskazywało na to, że zakochani mają ochotę na więcej niż kilka wspólnych miesięcy.

Anna i Jakub zadebiutowali jako para w pierwszych dniach października, udając się razem na premierę spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6. piętro. Ze zdjęć i relacji naocznych świadków jasno wynikało, że zakochani nie odstępowali się na krok, chętnie pozując fotoreporterom. I choć para nie okazywała sobie czułości, jasnym było, że ich związek wszedł na wyższy poziom.

fot. East News 

Niedługo później Kuba Wojewódzki gościł w swoim podcaście WojewódzkiKędzierski Blankę Lipińską. 59-latek niejednokrotnie w rozmowie wspominał o „swojej dziewczynie Ani”. Markowska natomiast nie unikała pytań na temat Kuby w rozmowach na ściankach, chętnie zdradzając szczegóły swojej nowej relacji. Kuba jest emocjonalnie bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry. Kochamy się, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej i będziemy się rozwijać.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki oświadczył się Annie Markowskiej?

Minione Święta Bożego Narodzenia bez wątpienia należały do wyjątkowych dla Anny i Kuby. Para po raz pierwszy spędziła razem koniec grudnia, ciesząc się chwilami spokoju i odpoczynku. „Król TVN-u” i fan prowokacji nie byłby jednak sobą, gdyby nie zrobił małego zamieszania w sieci. 59-latek opublikował na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie z torbą prezentową Cartier. Obiecałem, że prezent będzie tak wielki jak choinka…

Jeśli sam opis nie był wystarczająco sugestywny dodamy, że dziennikarz zamieścił w opisie hasztag #engagement. Fani i fanki ruszyli z gratulacjami, nie wiadomo jednak, czy nie była to kolejna prowokacja ze strony Kuby. Wiemy natomiast, że para spędziła razem także Sylwestra, wspólnie szykując się na kolejny rok pełen inspirujących projektów zawodowych. Ten nowy rok to nowa świeżość. Na pewno każdy z nas robi własne projekty i na tym się będziemy skupiać. Ważne jest, abyśmy się motywowali i dążyli do marzeń – powiedziała Anna w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska – rozstanie

Gdy fanki oraz fani pary zaczęli wierzyć, że Kubę Wojewódzkiego i Annę Markowską połączyło prawdziwe uczucie, w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu. Na początku sierpnia 2023 roku rodzime serwisy show-biznesowe poinformowały, że modelka i dziennikarz nie są razem. Co więcej, połączyli ją z Sebastianem Fabijańskim. Informacje o nowym romansie zostały potwierdzone przez osoby z bliskiego otoczenia głównej zainteresowanej całą sprawą, do których odezwała się redakcja „Świata Gwiazd”. Gdyby tego było mało, serwis „Pudelek” opublikował zdjęcia finalistki „Top Model” i aktora. Dzięki temu dowiedziałyśmy się, że umówili się na romantyczną kolację. Choć o relacji Anny Markowskiej i Sebastiana Fabijańskiego robi się coraz głośniej, warto zaznaczyć, że do tej pory ani oni, ani Kuba Wojewódzki nie zdecydowali się na update dotyczący tematów miłosnych. Cóż, osoby zainteresowane tym, co dzieje się w ich życiu uczuciowym muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Zabawki dla par i dla singli: