Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaskoczył swoich fanów i fanki. Popularny dziennikarz, którego zachowanie wielokrotnie wzbudzało kontrowersje, pojawił się w sobotę w „Dzień dobry TVN”, by wraz z Michałem Meyerem promować startujący tego samego dnia program „Mask Singer”. Przy okazji ujawnił, że już za kilka miesięcy zostanie ojcem. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kuba Wojewódzki spodziewa się dziecka?

Wiele wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki spodziewa się pierwszego dziecka. Dziennikarz i prezenter telewizyjny ogłosił na antenie TVN, że jego dziewczyna jest w ciąży, a maleństwo już za siedem miesięcy będzie na świecie. Postanowiłem, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie w telewizji – zażartował podczas rozmowy z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, którzy byli gospodarzami sobotniego wydania „Dzień dobry TVN”. 

Inne szczegóły na razie nie są znane. Warto jednak podkreślić, że nie jest to pierwszy raz, gdy Kuba Wojewódzki sugeruje, że zostanie ojcem. Poprzednie wypowiedzi w tym stylu nie potwierdziły się. Dodajmy, że w ubiegłym roku gwiazdor ogłosił zakończenie swojego autorskiego talk show, co też okazało się nieprawdą. Żartował, by jeszcze bardziej wypromować tworzony przez siebie program. Czy tym razem jest inaczej? Niestety na razie nie mamy pewności. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń. 

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.