Kuba Wojewódzki, czy to się komuś podoba czy nie, to bez wątpienia jedna z największych i najbardziej wyrazistych osobowości w polskiej przestrzeni medialnej. Znany z ciętego języka i specyficznego poczucia humoru dziennikarz, satyryk i showman dał się poznać szerszej widowni w 2002 roku, gdy został jurorem w cieszącym się swego czasu ogromną popularnością muzycznym talent show Idol w Telewizji Polsat. W tym samym roku swoją premierę miał także jego autorski talk show, nazwany po prostu Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki ogłasza koniec swojego talk show

Od 15 lat program można było oglądać na antenie TVN. Do tej pory powstało ponad 550 odcinków programu. Pojawiły się informacje, że 36. seria formatu będzie już ostatnią.

O rzekomym zakończeniu produkcji swojego show Kuba Wojewódzki poinformował w czwartek, 9 września, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat - pisze Kuba na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment 1,4 miliona użytkowników serwisu. - To była wspaniała podróż - dodaje.

Kuba Wojewódzki znika z TVN?

Choć Kuba Wojewódzki żegna się z telewidzami, to jednak nie znika z mediów całkowicie. Z wpisu znanego publicysty dowiadujemy się, że już w 2022 roku będzie można go oglądać online – na jednym z popularnych serwisów VOD.

Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych - czytamy.

W sieci momentalnie pojawiły się opinie, że na decyzję o nagłym zakończeniu show Kuby Wojewódzkiego mogły mieć wpływ niedawne wypowiedzi publicysty na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan i innych pracowników TVN w programie Dzień Dobry TVN.

Edward Miszczak komentuje wpis Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki na razie nie odpowiada na prośby o skomentowanie swojego zaskakującego wpisu o zakończeniu show. Do jego słów odniósł się już za to dyrektor programowy kanałów Grupy TVN. Co ciekawe, Edward Miszczak oświadczył, że o zakończeniu talk show Kuby Wojewódzkiego nie ma absolutnie mowy.

To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy - powiedział Edward Miszczak w rozmowie z Press.pl, odnosząc się do startu jesiennej ramówki. - To są słynne prowokacje Kuby - dodał.

Jak z kolei nieoficjalnie udało się ustalić redakcji portalu Onet.pl, szokujący wpis Kuby Wojewódzkiego jest jedynie formą promocji nowego sezonu jego programu. Talk show nadal będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:30.

Zobacz także:

Myslicie, że Kuba Wojewódzki jakoś wytłumaczy się ze swojego posta?