Czy właśnie jesteśmy świadkami narodzin nowej pary w rodzimym show-biznesie? Wiele na to wskazuje. Na początku sierpnia popularne serwisy plotkarskie poinformowały, że Anna Markowska i Kuba Wojewódzki rozstali się. Co więcej, połączono finalistkę „Top Model” ze znanym aktorem, a konkretnie z Sebastianem Fabijańskim. Te, dość zaskakujące, doniesienia zostały szybko potwierdzone przez osoby z bliskiego otoczenia modelki, z którymi skontaktował się serwis „Świat gwiazd”. Gdyby tego było mało, do sieci trafiły wspólne zdjęcia Anny Markowskiej i Sebastiana Fabijańskiego. O ich romansie robi się coraz głośniej. 

Paparazzi przyłapali Annę Markowską i Sebastiana Fabijańskiego na kolacji 

Niewiele ponad tydzień po tym, jak tabloidy poinformowały o (wciąż niepotwierdzonych) rozstaniu Anny Markowskiej z Kubą Wojewódzkim, a następnie jej relacji z Sebastianem Fabijańskim, światło dzienne ujrzały zdjęcia, które mogą je potwierdzać. Jak podał serwis „Pudelek”, gdzie dostępne są wspomniane materiały od paparazzi, gwiazdy umówiły się na kolację w restauracji. Po posiłku  wsiedli razem do samochodu i odjechali. Tamtego wieczoru finalistka „Top Model” miała na sobie top, bluzę i kurtkę, a do tego długie spodnie, botki oraz torebkę. Z kolei gwiazdor takich produkcji jak „Mowa ptaków” czy „Apokawixa” postawił na czarny T-shirt, luźne spodnie w tym samym kolorze, a do tego białe sneakersy. Możemy się domyślać, że czuli się całkiem komfortowo. 

Anna Markowska i Sebastian Fabijański spotykają się?

Warto jednak zaznaczyć, że choć plotki o romansie Anny Markowskiej i Sebastiana Fabijańskiego przybierają na sile, a główni zainteresowani całą sprawą sami dodatkowo je podkręcają, brak oficjalnego potwierdzenia związku (lub zaprzeczenia). W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dalszy rozwój wypadków, np. oświadczenie bądź wspólne zdjęcia na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Te mogą, ale nie muszą się pojawić. I to jest okej. Warto bowiem podkreślić, że gwiazdy mają prawo do zachowania prywatności.