Anna Markowska w ostatnim czasie nie znika z nagłówków gazet i serwisów internetowych. O modelce, która rozpoczęła swoją karierę kilka lat temu od występu w programie „Top Model”, zrobiło się głośno głównie za sprawą plotek o jej zażyłej relacji z Kubą Wojewódzkim. Trzydziestolatka przez długi czas nie komentowała medialnych doniesień. Po raz pierwszy o swojej znajomości z twórcą słynnego talk show wypowiedziała się dopiero pod koniec sierpnia. Wtedy jednak nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów i żaliła się, że media na siłę starają się łączyć ją ze znanymi mężczyznami.

Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim

W ostatnim czasie Markowska i Wojewódzki zaczęli coraz częściej pokazywać się razem – również  w miejscach publicznych. W końcu para postanowiła w symboliczny sposób przekazać swoim obserwatorom, że doniesienia o ich relacji są prawdą. Jak przystało na osoby publiczne, zrobili to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niecałe dwa tygodnie po publikacji wymownego zdjęcia Anna Markowska ostatecznie ucięła wszelkie spekulacje i wprost przyznała, że jest w związku z Kubą Wojewódzkim. O początkach znajomości z „królem TVN” finalistka 7. edycji „Top Model” opowiedziała wywiadzie udzielonym po prezentacji nowej kolekcji Dawida Wolińskiego, gdzie wystąpiła w roli modelki.

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie współpracy. Ja się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata. Pomyślałam, że ten wielki świat może nie jest dla mnie – zdradziła w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post.

Okazuje się, że gdy Markowskiej i Wojewódzkiemu w końcu udało się poznać, modelka była w tamtym momencie w związku z kimś innym.

Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy. Poczułam, że spotkałam przyjaciela, który skądś wrócił po długim czasie. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało. Zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był po prostu moim przyjacielem. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam związku, więc czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. Po jakimś czasie byliśmy razem – opowiedziała.

Anna Markowska o miłości do Kuby Wojewódzkiego

Ich przyjaźń przerodziła się w uczucie dopiero po półtorej roku znajomości. Markowska przyznała, że przed wejściem w nową relację chciała najpierw dać sobie czas na przepracowanie poprzedniego związku.

Dopiero jak przepracowałam swój poprzedni związek, bo ciężko tak nagle przenieść emocje na kogoś innego, to zaczęliśmy zmierzać w tym kierunku. Było to dla mnie dużym, ale pozytywnym zaskoczeniem.

Modelka przyznała, że nowy partner jest jej bratnią duszą.

Emocjonalnie Kuba jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy. Jest bardzo dobry – przyznała.

fot. AKPA

Na pytanie o ewentualne zaręczyny i kolejne etapy związku Markowska udzieliła jednoznacznej odpowiedzi.

Ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby – oznajmiła.

Modelka zdobyła się także podczas wywiadu na bardzo osobiste wyznanie – publicznie wyznała swojemu partnerowi miłość.

Jesteśmy razem. Kochamy się, więc mam nadzieję, że wszystko będzie okej i będziemy się rozwijać – powiedziała.

Anna zdradziła też, jakie cechy charakteru sprawiły, że zakochała się w Kubie.

Na pewno wrażliwość. Taka troska, którą on ma. Duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim mobilizatorem. Kocha świat. Kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich fajnych, zwykłych rzeczach – wymieniła.

Przy okazji Markowska wyznała, że nie przejmuje się internetowym hejtem i negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej życiowych wyborów. Z wywiadu dowiadujemy się również, że modelka i showman planują wspólnie spędzić nadchodzące święta.