Magdalena Stępień w żałobie

Magdalena Stępień przeżywa obecnie najtrudniejsze chwile w swoim życiu. Pod koniec lipca uczestniczka piątej edycji polskiej wersji programu „Top Model” straciła swojego ukochanego syna. Chłopiec, który był owocem nieudanego związku celebrytki z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, chorował na rzadką odmianę nowotworu wątroby. Mimo usilnych starań najlepszych specjalistów z kliniki w Izraelu, dokąd Stępień poleciała, aby ratować zdrowie swojej pociechy, Oliwier zmarł. Miał zaledwie rok.

Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – czytaliśmy we wpisie, w którym rodzice Oliwiera poinformowali opinię publiczną o jego śmierci.

Magdalena Stępień o przyjaźni z Anną Markowską

Co jest zrozumiałe, po odejściu swojego syna Magdalena Stępień na wiele tygodni zniknęła z mediów społecznościowych. Dopiero po trzech miesiącach od śmierci Oliwiera była gwiazda show TVN poczuła się gotowa, aby wrócić do życia publicznego. Modelka otwarcie przyznaje, że obecnie stara się być stale zajęta i przebywać w towarzystwie innych osób. Ujawniła, że planuje w najbliższym czasie przeprowadzić się do Warszawy, gdzie mieszka większość jej bliskich znajomych.

Przyjaciele to rodzina, którą wybierzesz. Tą siłę czerpię od ludzi, którzy mnie otaczają – wyznała na Instagramie.

Niedawno okazało się, że jedną z osób, która wspiera celebrytkę w tych niezwykle trudnych chwilach jest Anna Markowska.

Chyba faktycznie jesteśmy do siebie podobne, nie tylko na zewnątrz – stwierdziła Stępień.

Więcej na temat wyjątkowych relacji  łączących dwie „absolwentki” programu „Top Model” dowiadujemy się z najnowszego wywiadu, którego była partnerka udzieliła serwisowi Jastrząb Post.

Ona okazała mi ogromne wsparcie podczas choroby Oliwierka. Ta osoba swoim ogromnym sercem, swoim ogromnym, bezinteresownym wsparciem dała mi poczucie wiary, nadziei i miłości – powiedziała w rozmowie z Karoliną Motylewską.

Zobacz także:

Jestem jej z całego serca za to wdzięczna. To cudowna kobieta. Wierzę, że razem jesteśmy w stanie przekuć to w coś dobrego – dodała Stępień.

magdalena___stepien / instagam.com

Magdalena Stępień o ślubie Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego

Jak przystało na reporterkę serwisu plotkarskiego, dziennikarka Jastrząb Post nie omieszkała wypytać Magdaleny Stępień o bieżące sprawy, w tym o ostatnie doniesienia na temat rzekomego ślubu Markowskiej i Wojewódzkiego. Celebrytka przyznała, że osobiście nic nie wie na ten temat, aby jej przyjaciółka wyszła za mąż.

Nie, ja nic o tym nie słyszałam. Nic mi o tym nie wiadomo – oznajmiła.

Raczej nie wierzę w plotki i nie słucham medialnych wymysłów, więc na takie tematy się nie wypowiadam – dodała, ucinając wątek.