Wszystko wskazuje na to, że możemy już to napisać oficjalnie: Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są parą. O tym, że twórcę kultowego talk show i finalistkę siódmej edycji polskiej wersji programu „Top Model” łączy coś więcej niż przyjaźń, mówiło się w mediach już od dłuższego czasu. 59-letni dziennikarz i młodsza od niego o trzy dekady modelka byli wielokrotnie widywani razem na mieście, a informatorzy serwisów plotkarskich obwieszczali, że połączyło ich gorące uczucie. Sami zainteresowani na długi czas nabrali jednak wody w usta i nie komentowali sensacyjnych doniesień na swój temat.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są razem

Z jednej strony Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nie chcieli potwierdzać tego, że są razem, ale też nie robili nic, aby plotki o swoim romansie uciszyć. Stało się wręcz na odwrót. Zakochani zaczęli bowiem coraz częściej pokazywać się razem na warszawskich salonach – ostatnio chociażby na premierze spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6. Piętro czy hucznej imprezie na Stadionie Narodowym z okazji wydania nowego albumu Dawida Podsiadły.

Wojewódzki pokazuje dziewczynę i znów wywołuje falę spekulacji

10 listopada Kuba Wojewódzki niespodziewanie postanowił w końcu zaspokoić ciekawość swoich fanów i fanek.

Wyjątkowo ciepła jesień... – tak showman podpisał zdjęcie, na którym można podziwiać nikogo innego jak Annę Markowską.

Piękna modelka pozuje na nim oparta o znak z bardzo wymowną w tym kontekście nazwą ulicy w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie –Wojewódzką.

Jak można się było spodziewać, fotografia wywołała spore poruszenie. Celowo lub nie, post Kuby nakręcił falę kolejnych spekulacji. Internauci zaczęli się bowiem zastanawiać, czy kontrowersyjny dziennikarz przypadkiem nie chciał w ten sposób przekazać opinii publicznej czegoś więcej.

Już po ślubie?

Zobacz także:

Szybko działasz Kuba. Tak bez pierścionka?

A kiedy zmiana nazwiska?

Oliwy do ognia dolała zresztą sama Anna Markowska (Wojewódzka?), która na swoim profilu zamieściła identyczną fotografię, podpisując ją jedynie swoim imieniem. Nie umknęło to uwadze jej obserwatorów.

Foty ślubne już mamy. Teraz z górki – skomentowała żartobliwie Paulina Skomra, czyli wedding plannerka, która zajmowała się organizacją ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli.

Myślicie, że fani i fanki Kuby Wojewódzkiego doczekają się w najbliższym czasie odpowiedzi na swoje pytania?