Kuba Wojewódzki AKA król robienia zamieszania

Kuba Wojewódzki, który od 15 lat prowadzi (najpierw w Polsacie, aktualnie w TVN) swoje autorskie talk show, walczy o słupki oglądalności każdym możliwym sposobem. Gdy na początku września ubiegłego roku poinformował o zakończeniu produkcji programu, pół Polski wstrzymało oddech. Dość szybko okazało się jednak, że to fake, który gwiazdor wypuścił w świat w celu promocji nowego sezonu show. A ponieważ była to kolejna (powiedzmy to sobie szczerze: niezbyt udana) akcja polegająca na niczym więcej niż robieniu wokół siebie zamieszania, coraz trudniej jest traktować „króla TVN” poważnie.

Kiedy więc w marcu bieżącego roku oznajmił, że „jego dziewczyna jest w ciąży”, wiele osób potraktowało to wyznanie z dystansem. Tym bardziej, że „całkowicie przypadkiem” obwieszczenie „radosnej nowiny” miało miejsce w dniu startu „Mask Singer”, kolejnego TVN-owskiego programu, w którym dziennikarz i prezenter wziął udział jako juror.

Podobna sytuacja powtórzyła się niedługo później, gdy 58-latek zasugerował, że wziął ślub. Do tej pory jednak ani jego związek z Ludwiką Cichecką, ani plotki o małżeństwie, ani pogłoski o dziecku nie zostały potwierdzone (choć gwiazdor cały czas przekonuje, że „tym razem to prawda”).

Tymczasem „Twoje Imperium” wpadło na kolejny „sensacyjny” trop: Kuba Wojewódzki został „dostrzeżony przez paparazzich podczas nocnej schadzki z 26-letnią modelką”! 

Anna Markowska + Kuba Wojewódzki = „najgorętszy romans tego lata”?

Mowa o Annie Markowskiej, finalistce 7. edycji TVN-owskiego (a jakże) programu „Top Model”. Pochodząca z Krakowa influencerka jeszcze do niedawna była podejrzewana o związek Pawłem Delągiem. Jak jednak niedługo później potwierdziły plotkarskie media, plotki, subtelnie podsycane przez samą zainteresowaną, nigdy nie wyszły poza sferę fantazji. Cała historia okazała się promocyjną ustawką.

Jak relacjonuje „Twoje Imperium”, ustawki nie ma na fotkach zrobionych jej przez paparazzi podczas nocnego wypadu na miastu z Kubą Wojewódzkim. „Chemia jest widoczna gołym okiem” – opowiadają świadkowie.

Wyglądali jak para zakochanych na spotkaniu ze znajomą. Wybrali się na kolację do modnej restauracji, potem we troje poszli na spacer i wtedy Kuba Wojewódzki cały czas obejmował swą towarzyszkę w talii, jakby chciał podkreślić, że tego wieczora jest z nim. Ale i ona odwzajemniała jego uściski i ewidentnie sprawiało jej to dużą radość – czytamy w tygodniku, który dalej snuje domysły: Czyżby właśnie kroił się najgorętszy romans tego lata?

Ciekawe, co na to wszystko rzekoma matka rzekomego dziecka Wojewódzkiego. Czy Anna Markowska i ona to ta sama osoba?

Zobacz także:

Markowska i Wojewódzki widziani razem na festiwalu Opener

Plotki podsycają najnowsze doniesienia osób uczestniczących w tegorocznym festiwalu Open'er. Nasz informator przekazał nam, że ta dwójka była widziana na imprezie razem i wiele wskazywało na to, że świetnie się ze sobą bawi. Coś naprawdę jest na rzeczy?