Wiele gwiazd pilnie strzeże swojej prywatności. Z tego powodu początkowo informacje o tajemniczym ślubie Kourtney Kardashian i Travis Barker były pełne znaków zapytania. Nie tylko tego typu ceremonie są jednak skrzętnie ukrywane przed ciekawskim wzorkiem opinii publicznej. Kylie Jenner skrzętnie ukrywała wiadomość o narodzinach dziecka, co sprawiało, że nawet zdjęcie butelki na zdjęciu było w stanie wywołać całą lawinę plotek. Podobnych przykładów jest mnóstwo i nie trzeba ich wcale szukać za granicą.

Człowiekiem zagadką w polskim show-biznesie jest Kuba Wojewódzki. Celebryta zdążył już pokazać, że lubi pociągać za sznurki i sterować informacjami na swój temat. Było to widać na przykładzie plotki o zniknięciu jego programu z anteny TVN. O swoim życiu prywatnym jednak głównie milczy. Jego związek z Ludwiką Cichecką i plotki o tym, że para zostanie wkrótce rodzicami to informacje, które nie zostały oficjalnie potwierdzone u źródła. Tym bardziej zainteresowanie wszystkich mógł podgrzać jeden z ostatnich wpisów na Instagramie Kuby Wojewódzkiego. Czy para jest już po ślubie?

Kuba Wojewódzki wziął ślub z Ludwiką Cichecką?

W ubiegłym miesiącu Kuba Wojewódzki zasiadając na kanapie w programie „Dzień dobry TVN” u Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika ogłosił prawdziwą rewelację. Powiedział wtedy, że wspólnie ze swoją dziewczyną spodziewają się pierwszego dziecka, które pojawi się na świecie za siedem miesięcy. Postanowiłem, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie w telewizji – skwitował nowinę. Nie była to jednak pierwsza wypowiedź Kuby Wojewódzkiego, w której sugerował, że zostanie ojcem. Ponieważ jego poprzednie doniesienia na temat przyszłego ojcostwa okazały się nieprawdziwe, to tym razem wszyscy podchodzą do nich z dystansem. Nie oznacza to jednak, że dziennikarz nie wzbudził zainteresowania, a jego związek z Ludwiką Cichecką nie zaczął być coraz bardziej interesującym tematem dla wielu osób.

Teraz plotki dotyczące tej pary przybrały na sile po dość niespodziewanym komentarzu, którym Kuba Wojewódzki opatrzył jedno z instagramowych zdjęć. Choć nic nie wskazywało na to, że dziennikarz planuje się ustatkować, to pod fotografią pojawił się komentarz – dokładnie tam spędzimy nasz trzydniowy miesiąc miodowy... Czy zdjęcie wykonane przy Pałacu Ciekocinko wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki faktycznie ożenił się z Ludwiką Cichecką i w natłoku obowiązków jest w stanie pozwolić sobie tylko na krótkie świętowanie? Tego ostatecznie nie wiemy, ale znając jego nieszablonowe podejście do różnych spraw, to być może w ten nietypowy sposób właśnie podzielił się informacją o zmianach, jakie zaszły w jego życiu osobistym.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.