Trzy lata temu Anna Markowska była o krok od wygranej w programie Top Model. Piękna krakowianka z marszu zachwyciła jury i widzów swoją nieprzeciętną urodą, ale w mediach zrobiło się o niej głośno również za sprawą jej poruszającej historii. Mimo swojego młodego wieku przeszła już bowiem bardzo wiele. Nie jest tajemnicą, że piętno na jej nastoletnim życiu odcisnęła ciężka choroba, a mianowicie nowotwór głowy.

Anna Markowska szczerze o bliznach i chorobie

Kolejne operacje i przeszczepy pozostawiły na jej ciele wiele blizn, których aspirująca modelka początkowo bardzo się wstydziła. 

Pamiętam jak bardzo bałam się, kiedy w Top Model na castingu zaczęto wypytywać mnie o blizny i inne jeszcze wtedy bardziej widoczne zmiany na twarzy po chorobie... bardzo się ich wstydziłam. Dziś wiem, że gdybym nie zawalczyła o swoje marzenia, wciąż zastanawiałabym się, jak to było przed chorobą… Na spełnienie marzeń nie ma idealnego momentu to moment wybiera nas, wystarczy za nim biec... Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że mogę pracować w swojej ukochanej branży i być na planie, nic bardziej mnie nie cieszy - wyznała kilka dni temu w mediach społecznościowych.

Pomimo przeciwności losu Anna Markowska postanowiła odważnie zawalczyć o swoje marzenia i zgłosiła się na casting do siódmej edycji Top Model. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Dotarła bowiem do ścisłego finału, w którym zajęła ostatecznie trzecie miejsce. Udział w telewizyjnym show otworzył przed nią wiele drzwi.

Dzięki temu uczestniczka hitu TVN  ma dziś na swoim koncie udział w licznych kampaniach i pokazach mody, a także cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@annamarkowska_official) obserwuje na ten moment już niemal 400 tysięcy użytkowników serwisu.

Anna Markowska i Paweł Deląg są parą?

Wszystko wskazuje też na to, że odnosząca spore sukcesy modelka i influencerka odnalazła ostatnio także szczęście w życiu osobistym. 2 lipca Ania Markowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami serią zdjęć z wakacyjnego wypadu za miasto.

Mądrość i szczerość zamknięta w chwili z książką i winem, którą zapamiętam na zawsze. Gdzieś na środku wszechświata... - czytamy w opisie.

Zobacz także:

Uwadze internautów nie umknął fakt, że na jednej z klimatycznych fotografii na łonie natury 26-latka pozuje z... Pawłem Delągiem.

Najpiękniejsza modelka z najlepszym aktorem - skomentowała jedna z fanek.

Jak się było spodziewać, momentalnie pojawiły się także pytania o charakter jej relacji z 51-letnim gwiazdorem filmów Lista Schindlera, Kiler, Chłopaki nie płaczą i Zróbmy sobie wnuka.

Że wy razem? - zapytał jeden z internautów.

Pytanie swojego obserwatora Anna Markowska na razie pozostawiła bez odpowiedzi.

Myślicie, że tych dwoje faktycznie łączy coś więcej niż przyjaźń?