Paweł Deląg został ostatnio sfotografowany w towarzystwie tajemniczej brunetki. Wywołało to lawinę spekulacji - fani oraz fanki aktora zaczęli i zaczęły się zastanawiać, jak potoczyła się jego relacja z Anną Markowską. Czy to koniec związku, o którym jeszcze kilka tygodni temu mówiła cała Polska? Jak się okazuje, takowy mógł nigdy nie istnieć. W mediach pojawiły się informacje, według których Anna Markowska i Paweł Deląg tylko udawali, że są razem. Więcej możesz przeczytać poniżej. 

Anna Markowska i Paweł Deląg - związek 

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Anna Markowska, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w siódmej edycji Top Model, opublikowała na Instagramie zdjęcie z Pawłem Delągiem. Jej obserwatorzy i obserwatorki przyznali, że wraz z aktorem tworzą piękną parę, a także życzyli im szczęścia. Gwiazda nie zaprzeczyła tym komentarzom. Odpowiedziała natomiast internautce, według której Paweł Deląg mógłby być jej ojcem. Ania Markowska napisała, że jako 30-letnia kobieta wie, kto jest dla niej „odpowiedni” (i trudno się z tym nie zgodzić)

„Będąc 30 letnią kobietą proszę pozwolić, że samodzielnie uznam kto jest dla mnie odpowiedni…” - brzmi odpowiedź Anny Markowskiej na komentarz jednej z jej fanek. 

Ale czy Anna Markowska i Paweł Deląg rzeczywiście są razem? Wszystko wskazuje na to, że ich związek to fikcja. 

Anna Markowska i Paweł Deląg nigdy nie byli parą?

Anna Markowska i Paweł Deląg nie są, a właściwie nigdy nie byli parą? Wiele na to wskazuje. Jak można przeczytać w artykule opublikowanym na serwisie Pudelek, poznali się dzięki wspólnym znajomym, ale nigdy nie połączyło ich poważniejsze uczucie. Według informatora rodzimego portalu, finalistka siódmej edycji Top Model oraz aktor wykreowali związek na potrzeby mediów - chcieli, aby zrobiło się o nich głośno. 

„To była zwykła ustawka, nic ich nigdy nie łączyło. Ania od dawna marzyła, żeby powrócić na łamy kolorowej prasy i portali plotkarskiej. Tęskniła za sławą, jaką miała po "Top Model"” – zdradza informator serwisu Pudelek.

Związek Anny Markowskiej i Pawła Deląga to fikcja? Warto zaznaczyć, że jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. W obecnej sytuacji pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie z ich strony.