Dominika Kulczyk i Paweł Deląg wrócili do siebie? Zdjęcia z randki mówią wszystko! Awww...

O tym, że są parą mówiło się już sześć lat temu. Dominikę Kulczyk i Pawła Deląga często widywano wówczas razem, między innymi na imprezach branżowych. Para miała też przez jakiś czas mieszkać razem w apartamencie najbogatszej Polki na Żoliborzu. I choć oni sami nigdy nie zajęli oficjalnego stanowiska w tej sprawie, nietrudno było odgadnąć, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Z czasem jednak ich drogi zaczęły się rozchodzić – głównie ze względu na różnice w oczekiwaniach dotyczących przyszłości związku. Teraz jednak Dominika Kulczyk i Paweł Deląg wrócili do siebie – a przynajmniej tak można wywnioskować ze zdjęć, które paparazzi zrobili im niedawno w Warszawie.

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg na randce w Warszawie – Jeździli na hulajnogach i wymieniali czułości

Milionerkę i jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów (który zanim powrócił na polskie ekrany za sprawą „Ameryka Express”, pracował ostatnio głównie w Rosji) widziano razem na Nowym Świecie i na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, kiedy przemierzali miasto na wypożyczonych elektrycznych hulajnogach (świetnie się przy tym bawiąc). „Przyłapano” ich także na okazywaniu sobie czułości – przytulali się i w pewnym momencie aktor skradł wybrance całusa. Czy to oznacza, że znów są razem? 

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą? >>>

Paweł Deląg komentuje randkę z Dominiką Kulczyk

Głos w tej sprawie zabrał Paweł Deląg, który udzielił wypowiedzi dla „Super Expressu” (se.pl):

„Byliśmy razem na imprezie, która polegała na przeczytaniu fragmentu książki, bo zbliża się premiera książki jednego z naszych przyjaciół. Użyliśmy potem ekologicznego środka lokomocji – powiedział aktor. I dodał: „Można powiedzieć tak: stara przyjaźń nie rdzewieje”. Coś nam się jednak wydaje, że nie powiedział całej prawdy. Równie dyskretny na temat związku z Dominiką Kulczyk był przecież już kilka lat temu. Stay tuned!

Wszystkie dziewczyny, z którymi umawiał się Cole Sprouse >>>