Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Warto jednak zaznaczyć, że fani nie tylko chętnie oglądają kolejne filmy i seriale z jej udziałem, ale również obserwują jej codzienne poczynania w mediach społecznościowych - gwiazda ma ponad 1,7 mln followersów na Instagramie. Mimo tego, że Julia Wieniawa regularnie publikuje zdjęcia na swoim profilu, a także „wrzuca” relacje na InstaStory, zależy jej na zachowaniu choć odrobiny prywatności.

Ogromną popularnością cieszy się również od lat Maciej Musiał. Podobnie jak Julia Wieniawa, aktor nie dzieli się wszystkim ze swoimi fanami. Niechętnie mówi np. o związkach. Niestety w związku z tym czujność i zainteresowanie paparazzi wzrasta.

Ostatnio w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała, co dla wielu osób okazało się świetnym pretekstem do plotek. Na popularnych serwisach plotkarskich możemy przeczytać m.in., że między gwiazdami serialu Rodzinka.pl „jest coś więcej”. Czy Julię Wieniawę i Macieja Musiała rzeczywiście połączyło uczucie?

Julia Wieniawa i Maciej Musiał spotykają się?

Do mediów trafiły zdjęcia paparazzi, na których widać m.in. witających się Julię Wieniawę i Macieja Musiała. Młode gwiazdy poznały się kilka lat temu na planie serialu Rodzinka.pl, są dobrymi znajomymi, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że przytulili się na powitanie.

Następnie Julia Wieniawa miała zaprosić Macieja Musiała do swojego mieszkania. Rzeczywiście pojechali do domu aktorki, ale nie spędzili tamtego wieczoru we dwoje, jak donosił jeden z tygodników. Julia Wieniawa i Maciej Musiał bawili się w towarzystwie innych znajomych na zwyczajnej domówce.

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są dobrymi znajomymi. I chociaż wiele osób uważa, że stworzyliby wyjątkową parę, wszystko wskazuje na to, że łączą ich „tylko” przyjacielskie relacje. Jak dotąd Julia Wieniawa i Maciej Musiał nie skomentowali medialnych doniesień, które dotyczą ich domniemanego związku.

Te polskie gwiazdy były kiedyś razem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia sprzed lat >>>

Zobacz także: