Rozstania gwiazd od zawsze wzbudzają wiele emocji. Niektóre są burzliwe, towarzyszą im skandale, inne przechodzą bez większego echa. Doda i Radek Majdan mają za sobą jeden z najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie, zgadzacie się? Są takie pary, za którymi tęsknimy. Natomiast o innych… w ogóle nie pamiętamy. Wiedzieliście, że Weronika Rosati spotykała się przed laty z Mariuszem Maxem Kolonko? A Edyta Górniak tworzyła szczęśliwy związek z Piotrem Kraśko? No właśnie!

Te polskie gwiazdy były kiedyś razem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia sprzed lat

Ostatnio w mediach pojawiły się kolejne doniesienia, według których Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie. Ponad dekadę temu aktorka i dziennikarz tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że wielu fanów chciałoby zobaczyć ich znowu razem. O tej parze ciężko zapomnieć – chociażby dlatego, że główni zainteresowani nie tylko wspominają wspólne chwile, ale również chętnie podgrzewają plotki na temat rzekomego powrotu. Wiele wskazuje jednak na to, że uczucie, które ich łączyło to już przeszłość. Podobnie jak to, co było między Małgorzatą Kożuchowską i Marcinem Dorocińskim. Gwiazdy zaczęły spotykać się zaraz po studiach. Wyglądali razem naprawdę uroczo, bardzo dobrze się dogadywali i nie bali się deklaracji dotyczących wspólnej przyszłości. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński nie potrafili jednak pogodzić życia prywatnego z zawodowym – rozstali się po trzech latach związku.

Marta Żmuda-Trzebiatowska wystąpiła w 8. edycji programu Taniec z gwiazdami (emitowanego jeszcze na kanale TVN). Popularna aktorka tańczyła z Adamem Królem – swoim ówczesnym partnerem. Para rozstała się nieoczekiwanie w 2013 roku. Dlaczego ich związek się rozpadł? Podobno tego nie wie nawet rodzina aktorki. Warto wspomnieć, że taneczny program zbliżył do siebie Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka. Doszli razem do finału Tańca z gwiazdami. Chwilę później okazało się, że są parą również w życiu prywatnym – ich związek przetrwał dwa lata.

 

Piotr Kraśko tworzy udany związek z Karoliną Ferenstein-Kraśko – wychowują razem trójkę dzieci i wydaje się, że wiodą bardzo szczęśliwe, sielskie życie. Nie wyobrażamy sobie dziennikarza u boku innej kobiety. A jednak! Ponad dekadę temu Piotr Kraśko spotykał się z Edytą Górniak. Para chętnie pokazywała się razem na czerwonym dywanie i nie szczędziła sobie czułości. Wyglądali na bardzo w sobie zakochanych!

W naszej galerii – na górze strony znajdziecie zdjęcia gwiazd, które kiedyś były razem. Wśród nich Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk, Doda i Nergal, Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek i nie tylko. Jesteśmy bardzo ciekawe, czy pamiętacie wszystkie te pary.

Te gwiazdy były kiedyś razem! Zaskoczeni? >>>

Zobacz także: