Rozstania gwiazd od zawsze wzbudzają wiele emocji. Niektóre są burzliwe, towarzyszą im skandale, inne przechodzą bez większego echa. Doda i Radek Majdan mają za sobą jeden z najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie, zgadzacie się? Są takie pary, za którymi tęsknimy. Natomiast o innych… w ogóle nie pamiętamy. Wiedzieliście, że Weronika Rosati spotykała się przed laty z Mariuszem Maxem Kolonko? A Edyta Górniak tworzyła szczęśliwy związek z Piotrem Kraśko? No właśnie!

Te polskie gwiazdy były kiedyś razem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia sprzed lat

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że wielu fanów chciałoby zobaczyć ich znowu razem. O tej parze ciężko zapomnieć – chociażby dlatego, że główni zainteresowani nie tylko wspominali wspólne chwile, ale również chętnie podgrzewali plotki na temat rzekomego powrotu. W obliczu aktualnych doniesień o nowej dziewczynie dziennikarza można jednak sądzić, że uczucie, które ich łączyło to już przeszłość. Podobnie jak to, co było między Małgorzatą Kożuchowską i Marcinem Dorocińskim. Gwiazdy zaczęły spotykać się zaraz po studiach. Wyglądali razem naprawdę uroczo, bardzo dobrze się dogadywali i nie bali się deklaracji dotyczących wspólnej przyszłości. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński nie potrafili jednak pogodzić życia prywatnego z zawodowym – rozstali się po trzech latach związku.

Marta Żmuda-Trzebiatowska wystąpiła w 8. edycji programu „Taniec z gwiazdami” (emitowanego jeszcze na kanale TVN). Popularna aktorka tańczyła z Adamem Królem – swoim ówczesnym partnerem. Para rozstała się nieoczekiwanie w 2013 roku. Dlaczego ich związek się rozpadł? Podobno tego nie wie nawet rodzina aktorki. Warto wspomnieć, że taneczny program zbliżył do siebie Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka. Doszli razem do finału show. Chwilę później okazało się, że są parą również w życiu prywatnym – ich związek przetrwał dwa lata.

Piotr Kraśko tworzy udany związek z Karoliną Ferenstein-Kraśko – wychowują razem trójkę dzieci i wydaje się, że wiodą bardzo szczęśliwe, sielskie życie. Nie wyobrażamy sobie dziennikarza u boku innej kobiety. A jednak! Ponad dekadę temu Piotr Kraśko spotykał się z Edytą Górniak. Para chętnie pokazywała się razem na czerwonym dywanie i nie szczędziła sobie czułości. Wyglądali na bardzo w sobie zakochanych!

W naszej galerii – na górze strony znajdziecie zdjęcia gwiazd, które kiedyś były razem. Wśród nich Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk, Doda i Nergal, Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek i nie tylko. Jesteśmy bardzo ciekawe, czy pamiętacie wszystkie te pary.