Dziś światło dzienne ujrzał tegoroczny ranking „Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020” opracowany przez Forbes Women. W prestiżowym zestawieniu znalazło się 10 kobiet, które na pewno doskonale znacie z mediów – zarówno tych tradycyjnych, jak i społecznościowych. Realizują się na wielu polach. Codziennie inspirują Polki, a także mają realny wpływ na ich działania. Sprawdźcie poniżej, o kim konkretnie mowa.

Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Olga Tokarczuk w czołówce rankingu Forbes Women

Forbes Women po raz kolejny wyróżnił kobiety ze świata filmu i telewizji, muzyki, literatury, internetu, sportu oraz biznesu. W prestiżowym top 10 znalazły się m.in. Magda Gessler, Olga Tokarczuk, Małgorzata Rozenek-Majdan i Blanka Lipińska. Tuż za podium, ponieważ na 4. miejscu uplasowała się natomiast Julia Wieniawa. Młoda aktorka, wokalistka i influencerka wielokrotnie udowadniała, że nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Cały czas bierze udział w nowych projektach, realizuje się na kolejnych polach, a także nie daje się zaszufladkować, co podkreśliła Marta Wieniawa – mama gwiazdy w rozmowie z Forbes Women.

Julia Wieniawa opublikowała post na swoim Instagramie, w którym przyznała, że czuje się zaszczycona i bardzo wdzięczna za wyróżnienie. „Być w tak zacnym gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem ale i pewnego rodzaju nagrodą. Czuję wdzięczność i wiatr w żagle” – czytamy w najnowszym poście gwiazdy.

Na pewno zastanawiacie się, kto znalazł się na pierwszym miejscu rankingu „Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020”. Spieszymy z odpowiedzią! W tym roku magazyn Forbes Women postanowił szczególnie wyróżnić Annę Lewandowską. Przypomnijmy, że popularna trenerka prowadzi nie jeden, ale kilka biznesów związanych ze zdrowym stylem życia. Ma na swoim koncie także kilka książek. Co więcej, Annie Lewandowskiej udało się zbudować niesamowicie oddane i zaangażowane grono odbiorców. Warto również wspomnieć, że w top 10 najlepszych marek osobistych kobiet znalazła się również inna – popularna trenerka fitness, a mianowicie Ewa Chodakowska.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich kobiet, które zostały wyróżnione w najnowszym rankingu Forbes Women.