Dobrze pamiętamy, jak jeszcze jakiś czas temu głośno było o rzekomym związku Pawła Deląga z młodszą o ponad dwie dekady Anną Markowską. To pochodząca z Krakowa modelka i influencerka, która zyskała sławę dzięki udziale w 7. edycji TVN-owskiego hitu „Top Model”. Koniec końców, romans okazał się promocyjną ustawką. Teraz 30-latkę łączy się z samym królem TVN-u, Kubą Wojewódzkim. Czy tym razem mamy do czynienia z prawdziwą miłością?

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są razem? Głos w tej sprawie zabrała modelka

Przyłapani zostali na wspólnej kolacji w Warszawie, później dobrze bawili się w Gdyni na Open'erze. Anna Markowska i Kuba Wojewódzki widywani są razem zapewne częściej, niż sami by tego chcieli. Modelka w wywiadach podkreśla bowiem, że lubi chronić swoje życie prywatne i nie przepada za pokazywaniem partnerów publicznie. Co myśli o plotkach na temat jej najnowszego związku?

Ja zawsze powtarzam, że niestety, z kimkolwiek bym się nie pokazała, zawsze tę łatkę doszyją. To już jest związek, to już jest romans, to jest nie wiadomo co. Mam znajomych tak, jak każdy, spotykam się z ludźmi. To jest po prostu moja kolejna znajomość i każdy takie ma. Tutaj niestety jesteśmy narażeni na dobudowywanie intencji i jakiejś historii – tłumaczy modelka w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Zapytana, skąd tak naprawę zna króla TVN-u, odpowiedziała bez skrupułów. Poznaliśmy się podczas współpracy. Zaproponowana mi była współpraca i wtedy zaczęliśmy rozmawiać, zaprzyjaźniliśmy się, poczuliśmy wzajemną wrażliwość. To naprawdę bardzo fajny człowiek – podsumowała Kubę Wojewódzkiego modelka.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki: „Chemia jest widoczna gołym okiem”

Jak relacjonują świadkowie, między finalistką 7. edycji TVN-owskiego programu „Top Model”, a samym królem tej samej stacji mocno iskrzy. Para na początku wakacji została przyłapana podczas nocnego wypadu na miasto.

Wyglądali jak para zakochanych na spotkaniu ze znajomą. Wybrali się na kolację do modnej restauracji, potem we troje poszli na spacer i wtedy Kuba Wojewódzki cały czas obejmował swą towarzyszkę w talii, jakby chciał podkreślić, że tego wieczora jest z nim. Ale i ona odwzajemniała jego uściski i ewidentnie sprawiało jej to dużą radość – czytaliśmy wówczas w tygodniku „Twoje Imperium”.