Anna Markowska i Kuba Wojewódzki zakochani?

W czerwcu świat zatrząsł się w posadach. Oto bowiem Anna Markowska, która wcześniej nakręcała plotki o romansie z Pawłem Delągiem, i Kuba Wojewódzki, twierdzący, że „jego dziewczyna jest w ciąży”, zostali „zauważeni przez paparazzich podczas nocnego wypadu na miasto”. W powietrzu podobno widać było iskry. Chwilę później festiwalowicze Open’er donieśli nam, że samozwańczy król TVN-u i młodsza od niego o blisko 30 lat modelka byli na imprezie razem.

Choć plotkarskie media okrzyknęły związek „najgorętszym romansem lata”, druga połowa wakacji upłynęła nam bez „sensacyjnych doniesień” na temat miłości 59-latka i finalistki 7. edycji „Top Model”. Markowska nawet próbowała studzić entuzjazm tabloidów, zapewniając, że Wojewódzki to po prostu znajomy, „i że z kimkolwiek by się nie pokazała, zawsze doszyją temu łatkę”, a ona „tylko spotyka się z ludźmi”.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki razem w teatrze

Jesienią jednak temat hot związku wraca na salony. I to dosłownie. Anna i Jakub zadebiutowali razem w teatrze. W sobotę 1 października para wybrała się na premierę spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6. piętro. Jak wynika ze zdjęć i relacji osób obecnych na spektaklu, zakochani nie odstępowali się na krok... Mało tego, chętnie pozowali wspólnie fotoreporterom! I mimo że z dużą oszczędnością okazywali sobie uczucia, na fotografiach łatwo zauważyć gesty świadczące o tym, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń (z sięganiem po dłoń partnera na czele).

Wiele wskazuje na to, że relacja Markowskiej i Wojewódzkiego weszła na nowy poziom. Podczas ostatniego podcastu WojewódzkiKędzierski, którego gościnią była Blanka Lipińska, 59-latek nieraz wspominał o „swojej dziewczynie Ani”. Z jego wypowiedzi jasno wynikało, że Ania jest osobą związaną z show-biznesem (mówił m.in. o wspólnych znajomych łączących Blankę i jego partnerkę). Z kolei 30-latka niedawno wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji, na którym widać dwa cienie: jej i szczupłego mężczyzny w czapce z daszkiem.

Stanowią fajną parę? Zobaczcie zdjęcia w naszej GALERII!