Jak sprawdzić, które seriale i filmy na Netflix są teraz najpopularniejsze w Polsce? To proste. Na platformie widnieje zakładka Top 10, w której można zobaczyć, jakie produkcje cieszą się największym zainteresowaniem w danym kraju. Można to potraktować jako rekomendację, co może przypaść wam do gustu, skoro spodobało się także innym. Jak to wygląda w tym momencie?

Najpopularniejsze seriale na Netflix w Polsce 

W Top 10 najpopularniejszych seriali i filmów na Netflix w Polsce na pierwszym miejscu (na ten moment) znajduje się jeden z ulubionych hiszpańskich seriali użytkowników platformy, czyli Dom z papieru. To już 4. sezon serialu opowiadającego o gangu rabusiów w czerwonych kombinezonach i w maskach z podobizną Salvadora Dalego, którzy pod przewodnictwem Profesora napadają na Bank Hiszpanii (a wcześniej na mennicę narodową). Ale Polacy oglądają teraz także inny hiszpański serial, Toy Boy. To historia striptizera warunkowo zwolnionego z więzienia po siedmiu latach odsiadki. Na wolności próbuje od udowodnić, że trafił tam niesłusznie i to nie on zabił męża swojej kochanki, a został przez nią wrobiony. Kolejnym cieszącym się ogromną popularnością serialem jest również nowość, Unorthodox. To serial, dla którego punktem wyjścia była książka o tym samym tytule autorstwa Deborah Feldman. Autorka spisała w niej swoje autobiograficzne wspomnienia, jak wyglądało jej życie wśród chasydzkiej społeczności w brooklińskim Williamsburgu, a następnie wyrwanie się z niej i stawienie czoła nowej rzeczywistości. W serialu główną bohaterką jest Esty grana przez niesamowitą Shirę Haas.

Camila Mendes zagra w nowym thrillerze Netflix! Zobaczcie zwiastun filmu „Groźne kłamstwa” >>>

Netflix: najpopularniejsze filmy, które obejrzycie teraz na platformie 

Wśród najchętniej oglądanych obecnie filmów na Netflix aż dwa tytuły to polskie produkcje. Mowa tutaj o najnowszym filmie Patryka Vegi Bad Boy z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem w rolach głównych. Choć produkcja zaliczyła najgorsze kinowe otwarcie w porównaniu z wcześniejszymi obrazami Vegi, to teraz zdecydowanie nadrabia liczbą wyświetleń na platformie Netflix. Od kwietnia serwis streamingowy oferuje również film na podstawie głośnej erotycznej powieści Blanki Lipińskiej, czyli 365 dni. Historia Laury i Massimo wciągnęła już miliony (najpierw) czytelników i widzów. I wygląda na to, że zdobywa coraz większe grono fanów. Nowością, a zarazem jedną z najchętniej oglądanych produkcji obecnie na Netflix jest komedia romantyczna Pokochaj, poślub, powtórz z Samem Claflinem. Wciela się on w postać Jacka, który próbuje zdobyć serce Diny (Olivia Munn), a jednocześnie wyjść z opresji swojej siostrze Hayley, bo właśnie wzięła ślub, ale nie wszystko poszło zgodnie z jej idealnym planem na spędzenie tego wyjątkowego dnia.

Więcej seriali i filmów, które znalazły się w Top 10, znajdziecie TUTAJ >>>

Zobacz także: