Camila Mendes zyskała sławę dzięki roli Veroniki Lodge w serialu Riverdale. Angaż w popularnym serialu dla nastolatków przyniósł jej sympatię widzów na całym świecie, a także stworzył kolejne – aktorskie możliwości. Już niedługo zobaczymy ją w nowym thrillerze Netflixa o dość mrocznym tytule Groźne kłamstwa. Czego będzie dotyczyć fabuła i kiedy film będzie dostępny dla subskrybentów popularnej platformy streamingowej?

Camila Mendes zagra w nowym thrillerze Netflixa! Zobaczcie zwiastun filmu Groźne kłamstwa

Wczoraj do sieci trafił zwiastun Groźnych kłamstw, czyli nowego thrillera produkcji Netflixa. Główną rolę w filmie zagra Camila Mendes, którą część z was na pewno kojarzy z serialu Riverdale. Jej bohaterka – Katie Franklin – traci pracę w barze, a następnie przyjmuję posadę opiekunki starszego człowieka. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z mężczyzną, którym opiekuje się przez kilka miesięcy. Co więcej, jej mąż Adam (w tej roli Jessie T. Usher) również zostaje zatrudniony przez bogatego starca. Niestety w pewnym momencie ich pracodawca umiera. Cały swój majątek przekazuje Katie Franklin. I teraz robi się naprawdę gorąco. Spadkobierczyni oraz jej mąż (który podchodzi do sprawy przejęcia majątku zdecydowanie zbyt entuzjastycznie) wprowadzają się do odziedziczonego domu i zaczynają nowe – pozornie lepsze życie. W rzeczywistości zostają jednak wciągnięci w sieć kłamstw, wielkich pieniędzy intryg i tajemniczych morderstw. Czy uda im się przeżyć? Zobaczcie mroczny trailer, aby poznać więcej szczegółów!

 

Groźne kłamstwa z Camilą Mendes w roli głównej – kiedy premiera?

Nowy thriller z Camilą Mendes w roli głównej trafi na platformę Netflix szybciej niż mogłoby się wydawać. Premierę mrożącego krew w żyłach filmu zaplanowano na 30 kwietnia 2020 roku – zapamiętajcie tę datę.

 

Bohaterowie „Plotkary”, „Riverdale” i „Sex Education” w kwarantannie – kto poradziłby sobie lepiej? >>>

Zobacz także: