Najlepsze świąteczne filmy i seriale na Netflix

Jeżeli w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia planujecie znaleźć również czas na seans – czy to filmu, czy serialu – proponujemy wam zajrzeć na Neflix. W ofercie platformy znajdzie mnóstwo tytułów, zarówno jeśli chodzi o stare dobre klasyki, jak jedną z najpopularniejszych komedii romantycznych kojarzących się ze świątecznym okresem, czyli „The Holiday” z gwiazdorską obsadą (Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law, Jack Black).

Ale na platformie Netflix jest też sporo tegorocznych nowości, jak „Wieczny singiel” – komedia romantyczna z udziałem Jennifer Coolidge  czy „Miłośna pułapka” z Niną Dobrev. Można też przypomnieć sobie dobre produkcje z zeszłego roku, jak „Świąteczny szok” z Kristen Stewart, Mackenzie Davis i Aubrey Plazą.

Jeśli chodzi o idealne seriale na święta, to nie możecie przegapić kontynuacji „komedii dla niegrzecznych”, czyli „Jak zepsuć święta: Pogrzeb”. Możecie też nadrobić zeszłorocznego „Faceta na święta”, jeśli do tej pory nie było okazji.

Świąteczne filmy i seriale na Netflix sprawdzą się na seanse w pojedynkę, z partnerem/partnerką, przyjaciółką, ale i całą rodziną – tak, nawet ciotkami, wujkami i dziadkami! Oferta Netflixa jest na tyle bogata, że zapewnicie sobie repertuar na cały świąteczny okres, a także w Sylwestra. Oto, które filmy i seriale świąteczne na Netflix warto zobaczyć! PS. Nie musicie czekać do świąt. 

 Świąteczne filmy i seriale na Netflix - nowości w ofercie

„Wieczny singiel” 12/02/2021

Peter prosi najlepszego przyjaciela, aby udawał jego chłopaka podczas świątecznego wyjazdu do domu, jednak ich plan i uczucia zmieniają się, gdy do akcji wkracza rodzina.

 

„Baranek Shaun: odlotowe święta” 12/03/2021

W poszukiwaniu większej skarpety na więcej prezentów Shaun funduje mieszkańcom farmy niezapomnianą świąteczną przygodę z szaleńczym pościgiem saniami włącznie.

 

„Dawid i elfy” 12/06/2021

Znużony ciągłą pracą na najwyższych obrotach elf ucieka do świata ludzi, aby na nowo poczuć magię świąt. Pomaga mu w tym nowo poznany przyjaciel.

Zobacz także:

 

„Jak zepsuć święta: Pogrzeb” 12/10/2021

Rok po ostatniej gwiazdkowej katastrofie Tumi ląduje w środku kolejnego świątecznego bałaganu, kiedy nagle umiera jej krewny.

 

„Super gwiazdka: z błyskiem w Nowy Rok” 12/14/2021

Złoczyńcy z Summersette w sylwestra łączą siły, żeby rozprawić się z Zoey i jej przyjaciółmi. Na szczęście ci mogą liczyć na pomoc Zary — fajnej kuzynki Super Gwiazdki.

 

„Nigeryjskie święta” 12/16/2021

Świąteczne życzenie matki doprowadza do zaciekłej rywalizacji między jej synami. Który z nich zasłuży sobie na wielką nagrodę?

 

„Kalifornijskie święta: światła miasta” 12/16/2021

Rok po rozpoczęciu romansu Callie i Joseph zamieniają swoje ranczo na rodzinny interes w San Francisco, a w tle biją już weselne dzwony.

 

„Święta u zrzędów” 12/21/2021

Rodzinny wypad na plażę przybiera szalony obrót, gdy Servando i Alicia, czyli uparta ciotka Almy, rozpoczynają bezpardonową walkę o władzę na obchodami świąt.

 

„Z dala od świąt” 12/24/2021

Świąteczna baśń, komedia romantyczna i historia trzydziestokilkuletniego mężczyzny niechętnie poddającego się atmosferze Bożego Narodzenia.