Kto choć raz nie westchnął do Henry'ego Cavilla, niech pierwszy rzuci kamieniem. Aktor znany chociażby z serialu „Wiedźmin", czy uwielbianej produkcji o przygodach Enoli Holmes, od wielu lat wygrywa w rankingach najseksowniejszych, najbardziej pożądanych mężczyzn świata. Dlatego wiadomość, że spotyka się z piękną prezeską, Natalie Viscuso, złamała wiele serc. Teraz związek celebrytów wskoczył na nowy poziom. Aktor własne potwierdził, że jego ukochana spodziewa się dziecka.

Koniec spekulacji

Opublikowane wczoraj zdjęcia Henry'ego w towarzystwie ukochanej, sprawiły, że fanom zaparło dech. Ewidentnie Natalie miała na nich zaokrąglony brzuch. „Wiedźmin" wielokrotnie w wywiadach wspominał, że ojcostwo jest jego marzeniem. Dotąd wydawało się jednak, że dość odległym. Podczas premiery najnowszego filmu „The Ministry of Ungentlemanly Warfare" aktor został zapytany o domniemaną ciążę partnerki. 

Jestem tym bardzo podekscytowany. Ja i Natalie jesteśmy bardzo, bardzo podekscytowani - potwierdził krótko w rozmowie z "Access Hollywood".

Na informacje, czy spodziewają się córki, czy syna, z pewnością będzie trzeba jeszcze chwile poczekać. 

Henry - superman o miękkim sercu

Trzeba przyznać, że nasz Superman zawsze był dość kochliwy. W latach 2011-2012 był zaręczony z Ellen Whitaker, zawodniczką w konnych skokach przez przeszkody. Potem media rozpisywały się o romansie z Giną Carano – wcześniej zawodniczką boksu tajskiego i MMA, a teraz aktorką, gwiazdą serialu „Mandalorianin”. Rozstali się kilkanaście miesięcy później. Następnie przez kilka tygodni spotykał się Kaley Cuoco (aktorką „Teorii Wielkiego Podrywu” i „Stewardesy). A w międzyczasie ptaszki ćwierkały także o jego słabości do Paris Hilton.

Natalie Viscuso pojawiła się w mediach społecznościowych aktora w 2021 r. Zakochani zapozowali podczas gry w szachy.

Wyglądam spokojnie, pewnie na krótko przed tym, jak moja piękna i genialna miłość Natalie zniszczy mnie w szachy – powiedział aktor. Wtedy właśnie wszyscy zaczęli się zastanawiać, kim właściwie jest ta Natalie?

Kim jest dziewczyna Henry'ego Cavilla?

Media prześwietlając dokładnie przeszłość ukochanej aktora, trafili na interesującą informację. Otóż, jako nastolatka wystąpiła w popularnym reality show stacji MTV: „Moje supełsłodkie urodziny". Format ukazywał huczne szesnastki bananowych dzieciaków. I w taki właśnie sposób została tam przedstawiona Natalie:

 „W wieku 15 lat Natalie mieszka w domu wartym pięć milionów dolarów i jeździ po mieście Bentley’em i Ferrari swojego taty. Pochodzi z Nowego Meksyku, ale ostatnią część swoich nastoletnich lat spędziła w Kalifornii. Przeniosła się z nudnego Roswell w Nowym Meksyku do wspaniałej La Jolla w Kalifornii, aby zamieszkać ze swoim bogatym ojcem i macochą. Co powiesz na bycie najpopularniejszą dziewczyną w szkole?”.

Zobacz także:

Od tamtego czasu minęło kilkanaście lat, a aspirująca celebrytka postanowiła usiąść po drugiej stronie kamery. Gdy poznała Cavilla, była wiceprezeską wytwórni Legendary Entertainment, produkującej filmy i programy telewizyjne. W maju 2022 zmieniła pracę. Została wiceprezesem w wytwórni Vertigo Entertainment. W każdym razie, para raczej nie będzie przymierała głodem. Zakochanym życzymy z całego serca wszystkiego najlepszego!