REKLAMA

Podcasty i wideo

Glamour Girlboss Podcast

Ten podcast inspiruje i edukuje. Redaktorka Asia Twaróg rozmawia z dziewczynami, które nie bały się zaryzykować, stworzyły własne biznesy i spełniły swoje marzenia, a także z ekspertkami różnych dziedzin, np. finansów, HR czy psychologii. Nie wiesz, jak napisać CV? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Marzysz, by zarobić pierwszy milion? Posłuchaj podcastu Glamour Girlboss i zacznij działać!

Zobacz wszystkie

20 minut mody

O zachodzących w modzie zjawiskach i trendach rozmawiamy z jej przedstawicielami. Czasem bardziej poważnie, czasem lekko. Odsłaniamy kulisy pracy w branży, zastanawiamy się nad jej przyszłością, spoglądamy w przeszłość. Komentujemy bieżące wydarzenia. Edukujemy i inspirujemy. Zaprasza: Magdalena Matuszek, redaktorka Glamour.pl w branży od ponad dekady, jurorka konkursów dla młodych projektantów.

Zobacz wszystkie

Sekspertki

Szczere rozmowy o seksualności i relacjach z specjalistkami (seksuolożki, psycholożki, edukatorki, aktywistki). Jak wyglądają miłość i seks w XXI wieku? Pyta Paulina Klepacz, redaktorka prowadząca Glamour.pl.

Zobacz wszystkie

Glamour x Netflix

Cykl wywiadów wideo z gwiazdami najpopularniejszych produkcji, które wszyscy kochamy oglądać! Poznajcie zakulisowe sekrety z filmów czy seriali oraz dowiedzcie się, czego możecie się spodziewać w życiu waszych ulubionych bohaterek i bohaterów!

Zobacz wszystkie