Miłość i związki

Od redakcji

Wszystko, co nas rozpala, podnieca, o czym marzymy. Bo miłość i seks niejedno mają imię! Dlatego piszemy dla was o życiowych doświadczeniach, jak i rozmawiamy z psycholożkami czy seksuolożkami o meandrach naszych uczuć, o sztuce dogadywania się, komunikowania, tworzenia satysfakcjonujących relacji, o tym, jak wyglądają współczesne związki. Ale też o życiu w pojedynkę, signlach i singielkach. Jak i o wyznaczaniu własnych granic. Pozwalaniu sobie na przyjemność. Czerpaniu frajdy z własnego ciała.

Szukasz seksu, miłości albo przyjaźni? Związku na całe życie lub przygody na jedną noc? Odpal Tindera lub inną randkową aplikację. Przedstawiamy wam wszystkie odcienie randkowania online, podpowiadamy, jak zacząć, jak skonstruować odpowiedni opis. Jak flirtować bezpiecznie i tak, by znaleźć dokładnie to, czego szukamy. Piszemy o takich niepokojących trendach jak ghosting czy wokefishing. Jak i o tym, czym jest relacja typu friends with benefits czy one night stand. Podpowiadamy, gdzie najlepiej wybrać się na pierwszą randkę czy jak randkować w pandemii. 
Zbieramy też dla was inspiracje pobudzające zmysły! Najlepsza erotyka dla kobiet? Wiemy, gdzie ją znaleźć! Polecamy książki, filmy, seriale, podcasty, słuchowiska… Wszystko to, co w mniej lub bardziej bezpośredni sposób stymuluje, uruchamia naszą wyobraźnię, karmi fantazję. A seksualne fantazje to temat rzeka, o którym chętnie piszemy. Zwłaszcza o fantazjach kobiet! Dzielimy się też wiedzą, jak zacząć przygodę z gadżetami erotycznymi, jakie są najlepsze masażery dla kobiet, które dziewczyny sobie polecają. Sprawdzamy też, czy zabawki erotyczne i seks w ogóle mogą być ekologiczne. Piszemy również o gwiazdach, które chętnie inwestują w seksualne biznesy i coraz śmielej mówią o tym, że każda osoba zasługuje na seksualne spełnienie. Prawdziwa seksualna rewolucja? Najwyższy czas!