W plebiscycie Kobieta Roku Glamour nagradzamy wyjątkowe osoby, które zmieniają świat na lepsze. Które nie boją się zabierać głosu w ważnych sprawach. Które działają na swoich zasadach.

Kobieta Roku Glamour 2021: nominacje

Nagrodę Kobieta Roku Glamour przyznajemy w następujących kategoriach:

Misja – Aborcyjny Dream Team, Ewa Farna, Mery Spolsky

Biznes – Your Kaya, Marta Lech-Maciejewska, Vicher

Popkultura – Sandra Drzymalska, Kaśka Sochacka, Magdalena Różczka

Styl – Monika Brodka, Natalia Kopiszka, Marta Zawiślańska

Mężczyzna – Robert Makłowicz, Andrzej Piaseczny, Jan P. Matuszyński

Zobacz także:

E-aktywizm – Kasia Koczułap (@kasia_coztymseksem), Magda Korczyńska (@jakwychowywacdziewczynki), Jagna Niedzielska (@jagna.niedzielska)

Więcej o nominowanych dowiecie się z najnowszego wydania magazynu „Glamour”, który od dziś jest w sprzedaży.

Kobieta Roku Glamour 2021: kapituła

O tym, kto wygra, zadecyduje kapituła, w której skład wchodzą: redakcja magazynu „Glamour” oraz laureatki i laureaci poprzedniej edycji konkursu: Julia Wieniawa, Anna Puślecka, Karolina Cwalina-Stępniak, Magdalena Linke-Koszek, Rosalie. oraz Ralph Kamiński. Gala wręczenia nagród odbędzie się 25 października 2021 r.

Sponsorem plebiscytu Kobieta Roku Glamour jest marka Apart.

Kobieta Roku Glamour 2021: kategoria e-aktywizm. Zagłosuj online!

W nowej kategorii E-aktywizm to wy decydujecie o tym, kto wygra. Na wybraną osobę, która działa w sieci szerząc cenną wiedzę możecie głosować od 23.09 do 10.10.2021 r. do końca dnia!  Przed przystąpieniem do głosowania zapoznajcie się z REGULAMINEM konkursu!

KASIA KOCZUŁAP (@kasia_coztymseksem)

Kasia chce nauczyć nas rozmawiać o seksie, żeby nasze życie było lepsze i przyjemniejsze. Kasia nie tylko działa na Instagramie, lecz także stworzyła aplikację edukującą w zakresie seksualności dla osób w każdym wieku.

JAK WYCHOWYWAĆ DZIEWCZYNKI?(@jakwychowywacdziewczynki)

Magda Korczyńska, mama dwóch córek i twórczyni tego świetnego projektu edukacyjnego, którego posty często udostępniamy, prowadzi go, żeby uwolnić nas od powszechnych stereotypów na temat dziewczynek i chłopców. I chwała jej za to!

JAGNA NIEDZIELSKA (@jagna.niedzielska)

Aktywistka, ekolożka, propagatorka nurtu zero waste. Uczy nas, jak nie marnować: jedzenia, rzeczy, życia. Ma przy tym takie poczucie humoru, że gorsze dni zaczynamy od jej stories.

GŁOSUJ