Za nami kolejna edycja plebiscytu Kobieta Roku Glamour. Wybraliśmy wyjątkowe kobiety i mężczyznę, którzy zmieniają świat na lepsze. Tegoroczni laureaci są wyjątkowo utalentowani, mają niesamowity styl (i nie chodzi tu „tylko” o sposób ubierania się), zmysł biznesowy, a także poczucie misji. Sprawdź, kto zwyciężył w plebiscycie Kobieta Roku Glamour 2020.

Kobieta Roku Glamour 2020

Kto zwyciężył w tegorocznej edycji plebiscytu Kobieta Roku Glamour 2020? Pełną listę laureatów możesz zobaczyć poniżej. Zapraszamy Cię także na wyjątkowe transmisje live ze zwyciężczyniami oraz zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu na profilu @glamourpoland na Instagramie. Gwiazdy porozmawiają z redaktor naczelną magazynu GLAMOUR Katarzyną Dąbrowską.

Kobieta Roku Glamour 2020 – lista zwycięzców

Kategoria: Misja

Anna Puślecka

Ekspert mody, dyrektor kreatywna KTW Fashion Week, dziennikarka. Walczy o chore onkologicznie kobiety. To m.in. dzięki jej nieustępliwości NFZ zdecydował się refundować jeden z leków na raka piersi.

Transmisja live: 2 listopada, godz. 17:00

Kategoria: Popkultura

Rosalie.

Zobacz także:

Udało jej się coś, co wychodzi niewielu: znaleźć swoją misję na polskim rynku muzycznym i odnieść sukces. Jej płyta „IDeal” daje moc dziewczynom, co potwierdzają zeznania licznych fanek.

Transmisja live, 3 listopada, godz. 17:00

Kategoria: Biznes

Karolina Cwalina-Stępniak i Magdalena Linke-Koszek, twórczynie Her Impact

Aplikacja Her Impact to platforma, która służy rozwojowi młodych kobiet na rynku pracy. Projekt wymyśliła Magdalena Linke-Koszek, a zrealizowała go m.in. z Karoliną Cwaliną-Stępniak. Wokół Her Impact wytworzyła się społeczność kobiet, które chcą pomagać sobie w karierze.

Transmisja live, 5 listopada, godz. 17:00

Kategoria: Styl

Julia Wieniawa

Zawsze wygląda świetnie, ale nie o to tu chodzi. Julia jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, które mają odwagę mówić, co myślą i zawsze stoją po stronie mniejszości, wykorzystując swoje zasięgi w słusznej sprawie. Brawo!

Transmisja live, 6 listopada, godz. 17:00

Kategoria: Mężczyzna Roku

Ralph Kamiński

Talent, charyzma, wrażliwość. A do tego wizerunek, który skutecznie rozprawia się z modelem toksycznej męskości. Ralph Kamiński to symbol lepszego świata, w którym wolność ekspresji nikogo nie boli.

Transmisja live, 4 listopada, godz. 17:00

Kategoria: Ikona

Beata Kozidrak

W jej tekstach jest ponadczasowa prawda o życiu – bez względu na to, kim jesteśmy, ile mamy lat i w co wierzymy. Beata śpiewa o tym, co dla nas ważne. Oto ikona. Oto Kobieta Roku Glamour.pl

Transmisja live, 7 listopada, godz. 17:00