Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki należą do grona gwiazd, które bardzo dbają swoją prywatność. Oboje prowadzą popularne profile w mediach społecznościowych, ale niechętnie dzielą się z fanami informacjami na temat ich związku. Aktorce i aktorowi udało się ukryć m.in. fakt, że zostali rodzicami. Informacje o narodzinach pierwszego dziecka Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego zostały opublikowane na jednym z rodzimych portali. Szczegóły znajdziesz poniżej. 

Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki zostali rodzicami

Jak poinformował serwis Pudelek, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Według informatora portalu, odtwórczyni głównej roli w filmach Planeta singli urodziła dziewczynkę. Wszystko wskazuje na to, że pierwsza córeczka aktorki i aktora przyszła na świat w połowie grudnia ubiegłego roku. Dalsze szczegóły nie są jednak znane. Na razie nie wiadomo, jakie imię Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki wybrali dla swojej córeczki. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Ostatnio do grona świeżo upieczonych rodziców dołączyli nie tylko Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, ale również Ciocia Liestyle i Jakob Kosel. Popularna influencerka urodziła dziewczynkę – Michalinę. O innych gwiazdach, których rodziny powiększą się w 2021 roku możesz przeczytać tutaj: Te gwiazdy zostaną rodzicami w 2021 roku. Wśród nich Emily Ratajkowski i i Sebastian Bear-McClard oraz Rose Leslie i Kit Harington >>>.