W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Podobnie jak w ubiegłym roku, w 2021 wiele światowej sławy gwiazd spodziewa się dziecka. Wśród nich m.in. Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard, Emma Stone i Dave McCary, Rose Leslie i Kit Harington, a także Chiara Ferragni i Fedez. W 2021 roku możemy spodziewać się również narodzin kolejnego royal baby. O gwiazdach, których rodziny już niebawem się powiększą, możesz przeczytać poniżej.  

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2021 roku

Vanessa Morgan

Do grona gwiazd, które oczekują narodzin pierwszego dziecka, należy m.in. Vanessa Morgan. W lipcu ubiegłego roku gwiazda serialu Riverdale poinformowała o ciąży za pośrednictwem Instagramu. Na swoim profilu pokazała testy ciążowe, nagranie z USG, a także zrelacjonowała imprezę, podczas której zdradziła płeć dziecka. Syn Vanessy Morgan i baseballisty Michaela Kopecha, z którym aktorka rozstała się po kilku miesiącach małżeństwa, przyjdzie na świat w styczniu 2021. Co ciekawe, ciąża 28-latki została wpleciona w fabułę Riverdale 5

 

 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Na początku roku na brytyjskim dworze pojawi się kolejne royal baby. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się pierwszego dziecka, o czym poinformowali we wrześniu 2020 za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że wnuczka królowej Elżbiety II jest w zaawansowanej ciąży. Dokładny termin porodu nie jest jednak znany. Podobnie jak płeć dziecka i imię, jakie wybrali przyszli rodzice. 

Kit Harington i Rose Leslie

Księżna Yorku ogłosiła, że jest w ciąży 25 września 2020 roku. Natomiast kilka dni później dowiedziałyśmy się, że Kit Harington i Rose Leslie także spodziewają się pierwszego dziecka! Gwiazdy serialu Gra o Tron bardzo dbają o swoją prywatność, dlatego dość długo utrzymywali ten fakt w tajemnicy. O ciąży Rose Leslie dowiedziałyśmy się przy okazji sesji zdjęciowej dla magazynu Make. Jak dotąd przyszli rodzice nie zdradzili więcej szczegółów. 

Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami! Gwiazdy „Gry o tron” oczekują pierwszego dziecka >>>

Meghan Trainor i Daryl Sabara

Z kolei na początku października 2020 roku o ciąży poinformowała Meghan Trainor. Topowa wokalistka chętnie publikuje zdjęcia, na których widać ciążowy brzuszek (m.in. z absolutnie zachwycającej sesji zdjęciowej), a także relacjonuje fankom i fanom, jak się czuje. Pierwsze dziecko Meghan Trainor oraz Daryla Sabary przyjdzie na świat w lutym 2021 roku

Zobacz także:

Chiara Ferragni i Fedez

Wśród gwiazd, których rodziny powiększą się w 2021 roku, są również Chiara Ferragni i Fedez. Już niebawem jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie urodzi drugie dziecko. Gwiazda internetu i uwielbiany we Włoszech wokalista spodziewają się dziewczynki, o czym już kilka miesięcy temu poinformowali za pośrednictwem Instagramu. Przypomnijmy, że pierwsze dziecko pary – Leo – w marcu skończy trzy latka

Hilary Duff i Matthew Koma 

Kolejnego dziecka oczekują również Hilary Duff i Matthew Koma. Pod koniec października 2020 aktorka opublikowała urocze wideo ze swoim mężem, na którym widać ciążowy brzuszek, a tym samym przekazała fanom radosną nowinę. Na razie nie wiadomo, kiedy trzecie dziecko Hilary Duff pojawi się na świecie. 

Hilary Duff jest w ciąży! Aktorka po raz kolejny zostanie mamą >>>

 

 

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Kilka miesięcy temu topowa modelka poinformowała, że jest w ciąży w niezwykle oryginalny, a zarazem spektakularny sposób. Gwiazda z polskimi korzeniami pojawiła się bowiem na okładce amerykańskiego Vogue’a, a także udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym poruszyła m.in. temat przyszłości swojego dziecka. Emily Ratajkowski przyznała, że wraz z mężem nie znają płci swojego dziecka. Przyszli rodzice nie chcą mu / jej niczego narzucać. Zależy im na tym, by ich pociecha sama zdecydowała o swojej płci, gdy osiągnie pełnoletność. Według modelki, to bardzo złożona kwestia i nie chodzi „tylko” o genitalia, z jakimi rodzi się dziecko. 

Karlie Kloss i Joshua Kushner

Informacje o ciąży Karlie Kloss trafiły do mediów pod koniec października 2020 roku. Niespełna miesiąc później Aniołek Victoria’s Secret potwierdziła te doniesienia, publikując urocze wideo, na którym mówi do ciążowego brzuszka. Zarówno modelka, jak i Joshua Kushner dbają o swoją prywatność, dlatego nie zdradzają zbyt wielu faktów związanych z narodzinami pierwszego dziecka. W związku z tym nie wiadomo, kiedy odbędzie się poród. 

 

 

Emma Stone i Dave McCary 

Emma Stone i Dave McCary to kolejna – gwiazdorska para, która niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Aktorka i reżyser odpowiedzialny m.in. za SNL do tej pory nie potwierdzili, że spodziewają się dziecka . Jednak na początku tego roku do sieci trafiły zdjęcia Emmy Stone podczas spaceru, na których widać, że jest w dość zaawansowanej ciąży

Emma Stone jest w ciąży! Do sieci trafiły zdjęcia gwiazdy, na których widać ciążowy brzuszek >>>

W naszej galerii (na górze strony) możesz przeczytać o innych gwiazdach, które zostaną rodzicami w 2021 roku, a także zobaczyć urocze zdjęcia i wideo, jakimi podzieliły się ze swoimi fankami oraz fanami.