Kit Harington i Rose Leslie niebawem będą mieli okazję sprawdzić się w zupełnie nowych rolach – rodziców! Aktorzy oczekują swojego pierwszego dziecka. Nie wiadomo jeszcze, jakiej płci będzie dziecko aktorskiej pary. Sam fakt o ciąży też dość długo utrzymywali w tajemnicy. O tej radosnej nowinie dowiedzieliśmy się za sprawą brytyjskiego magazynu Make, a dokładnie sesji zdjęciowej, w której udział wzięła 33-letnia aktorka. Rose udzieliła również wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądają jej przygotowania do macierzyństwa. Wraz z mężem przebywa obecnie w ich rezydencji we Wschodniej Anglii.

Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami! Oto historia ich związku 

Kit Harington i Rose Leslie są małżeństwem od czerwca 2018 roku. Poznali się na planie serialu, który obojgu przyniósł ogromną popularność – chodzi oczywiście o produkcję HBO, Gra o tron. Co ciekawe Jon Snow grany przez Haringtona i Ygritte, w którą wcieliła się Leslie także mieli romans, ale nie skończył się on tak szczęśliwie, jak w rzeczywistości. Pierwszy raz publicznie zakochani pojawili się w kwietniu 2016 roku, ale spotykać zaczęli się już cztery lata wcześniej. Jak przyznał w jednym z wywiadów Kit Harington, przełomowym momentem w ich relacji było kręcenie sceny do drugiego sezonu Gry o tron na malowniczej Islandii. Sceneria była tak magiczne, a widoki tak bajkowe, że nie mogły nie sprzyjać rozwijającemu się uczuciu.


Zobacz także: Kit Harington trafił na odwyk! Aktor nie radził sobie ze stresem i nadużywał alkoholu
 

Kit i Rose pobrali się w miejscowości Kirkton of Rayne w regionie Aberdeenshire w Szkocji. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół, ale również koleżanek i kolegów z serialu Gra o tron. W uroczystości udział wzięli Sophie Turner, Maisie Williams, Emilia Clarke czy Peter Dinklage. Przyjęcie weselne odbyło się w zamku Wardhill należącym do rodziny Rose, czyli totalnie w klimacie produkcji, która połączyła małżonków. Zaręczyny aktorskiej pary też odbyły się w bardzo oldschoolowym stylu. We wrześniu 2017 roku Kit i Rose ogłosili je za pośrednictwem gazety, a dokładnie dziennika The Times.


Zobacz także: Sophie Turner i Joe Jonas zostali rodzicami. Znamy płeć oraz imię dziecka