Pod koniec września 2020 roku dowiedzieliśmy się, że Emma Stone wzięła ślub z Dave’em McCaryem. Ceremonia miała zostać odwołana ze względu na pandemię koronawirusa. Okazuje się jednak, że udało się ją zorganizować. Świadczą o tym m.in. zdjęcia paparazzi, na których widać Emmę Stone i Dave’a McCarya z obrączkami na palcach. Wczoraj natomiast zagraniczne media poinformowały, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie jest w zaawansowanej ciąży. Emma Stone już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy! 

Emma Stone jest w ciąży!

Emma Stone i Dave McCary już niebawem zostaną rodzicami. Kiedy przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko? Jak się okazuje, Emma Stone jest w zaawansowanej ciąży. Daily Mail opublikował zdjęcia aktorki, na których widać wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Przyszła mama została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru ze swoją znajomą. 

Emma Stone i Dave McCary – historia związku

Emma Stone i Dave McCary spotykają się od 2016 roku. Aktorka poznała swojego przyszłego męża podczas nagrań do Saturday Night Live. Dave McCary odpowiada bowiem za reżyserię popularnego formatu komediowego. Zaręczyny pary odbyły się w grudniu 2019 roku, natomiast ślub kilka miesięcy później. W 2021 roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko Emmy Stone i Dave’a McCaryego. Warto również wspomnieć, że aktorka oraz reżyser bardzo dbają o swoją prywatność i niechętnie zdradzają szczegóły na temat swojego związku czy rodziny.