Emma Roberts urodziła – aktualizacja 29.12

Emma Roberts urodziła! Aktorka, którą znacie z takich produkcji jak Millerowie, American Horror StorySztuka dorastania czy Nerve, została mamą po raz pierwszy! Gwiazda i jej starszy o 6 lat partner Garrett Hedlund powitali na świecie swojego pierwszego syna. Według doniesień zagranicznej prasy na czele z portalem TMZ Emma Roberts powitała na świecie syna. Aktorka już wcześniej informowała, że spodziewa się chłopca. Według informacji serwisu syn Emmy Roberts i Garretta Hedlunda ma na imię Rhodes i waży niewiele ponad 4 kg.

Emma Roberts dodała zdjęcie brzuszka i zdradziła płeć dziecka – aktualizacja 31.08

Emma Roberts potwierdziła, że jest w ciąży! Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. 29-letnia gwiazda dodała galerię zdjęć, na których promienieje! Ciąża zdecydowanie jej służy. Poinformowała również o płci maleństwa. Emma Roberts i Garrett Hedlund zostaną rodzicami chłopca! Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, ale wygląda na to, że urodzi już niedługo. W galerii powyżej znajdziecie urocze zdjęcia, jakimi podzieliła się gwiazda filmowa.

Emma Roberts jest w ciąży!

Baby boom w świecie gwiazd trwa w najlepsze! W 2020 roku rodzicami zostaną m.in. Sophie Turner i Joe Jonas, Katy Perry i Orlando Bloom czy Gigi Hadid i Zayn Malik (a to tylko wybrane pary!). Teraz dowiadujemy się, że już niebawem dołączą do nich Emma Roberts i Garret Hedlund, którzy także zostaną rodzicami. Amerykański magazyn „US Weekly” poinformował bowiem właśnie, że Emma Roberts jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko 29-letniej aktorki i jej o 6 lat starszego partnera.

Emma Roberts i Garrett Hedlund spodziewają się pierwszego dziecka

Gwiazda „American Horror Story” (i bratanica Julii Roberts!) i aktor znany m.in. z ról w „Twardej sztuce” czy „Niezłomnym” spotykają się od marca 2019 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy widziano ich razem, trzymających się za ręce podczas spaceru po Los Angeles. Niewiele wcześniej Emma Roberts zerwała zaręczyny ze swoim wieloletnim chłopakiem, Evanem Petersem (także aktorem z „American Horror Story”), z którym spotykała się od 2012 roku. Z kolei Garret Hendlund poprzednio był w związku z Kirsten Dunst (od 2011 do 2016 roku). Dopiero będąc razem Emma Roberts i Garret Hendlund odnaleźli szczęście, czego informacja o tym, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, jest tylko potwierdzeniem. W którym miesiącu ciąży jest Emma Roberts i jakiej płci będzie dziecko? Tego na razie nie wiadomo. Para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie najnowszych doniesień. trzymamy jednak rękę na pulsie. I gratulujemy!