Emma Roberts i Evan Peters spotykali się od 2012 roku. Ich związek miał swoje lepsze oraz gorsze momenty. Przypomnijmy, że niespełna trzy lata temu 28-letnia aktorka niespodziewanie zerwała zaręczyny z Evanem Petersem. Para wróciła do siebie, jednak nie jest dane stanąć im na ślubnym kobiercu. Jak donoszą zagraniczne media, (znów) zdecydowali się na rozstanie! Tym razem ma być to jednak pokojowe zakończenie związku. Emma Robert i Evan Peters podjęli tę ciężką decyzję wspólnie, a teraz mają utrzymywać przyjacielskie stosunki.

Emma Roberts ma nowego chłopaka – to znany aktor!

Emma Roberts dość szybko poradziła sobie z rozstaniem. Według Us Weekly aktorka znalazła pocieszenie w ramionach innego znanego aktora - Garretta Hedlunda. Para została bowiem przyłapana podczas romantycznego spaceru po Los Angeles. Łatwo można było dostrzec, że Emma Roberts i Garrett Hedlund (którzy przyjaźnią się ze sobą od dawna) dobrze czują się w swoim towarzystwie, do tego trzymają się za ręce i nie szczędzą sobie innych czułych gestów.

Lili Reinhart wyznała, że cierpi na depresję i zaburzenia lękowe. Co się stało? >>>

Garrett Hedlund – kim jest nowy chłopak Emmy Roberts?

Wiele osób pamięta związek Garretta Hedlunda z Kristen Dunst. Para spotykała się od 2012 do 2016 roku. Część z was na pewno kojarzy też amerykańskiego aktora z takich produkcji, jak Troja (aktor zagrał tam u boku Brada Pitta), czy Tron: Dziedzictwo. Teraz natomiast możecie oglądać go w nowym filmie Netflixa - Potrójna Granica.  

Prawdziwe nazwiska gwiazd: Nie uwierzycie, jak naprawdę nazywa się Irina Shayk oraz inne słynne osoby! >>>