Informacje o ciążach gwiazd zawsze wzbudzają wiele emocji. W takich sytuacjach fani wspierają swoich idoli, jak również chętnie śledzą wszelkie fakty związane z narodzinami dziecka. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Gigi Hadid i Zayn Malik wkrótce zostaną rodzicami. Modelka jest w piątym miesiącu ciąży. To znaczy, że pierwsze dziecko starszej siostry Hadid i byłego członka grupy One Direction przyjdzie na świat jeszcze w 2020 roku. To jedna z wielu par w show-biznesie, których rodzina powiększy się w ciągu nadchodzących miesięcy. Sprawdźcie, które gwiazdy w Polsce i za granicą zostaną rodzicami po raz pierwszy lub po raz kolejny w 2020 roku.

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik

Które gwiazdy poza Gigi Hadid i Zaynem Malikiem wkrótce zostaną rodzicami? Jedna z par, która oczekuje pierwszego dziecka, to Sophie Turner i Joe Jonas. Gwiazda serialu Gra o tron i jeden z braci Jonas dbają o swoją prywatność – nie zdradzają płci maleństwa czy imion, które biorą pod uwagę. Co więcej, aktorka nie publikuje zdjęć, na których byłoby widać ciążowy brzuszek. Ze zdjęć zrobionych przez paparazzi wynika jednak, że gwiazda jest w zaawansowanej ciąży – pierwsze dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa przyjdzie na świat w drugiej połowie 2020 roku. Już niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko Katy Perry i Orlando Blooma. Wokalistka potwierdziła, że jest w ciąży w teledysku do piosenki Never Worn White. Natomiast kilka tygodni temu zdradziła, że urodzi dziewczynkę. Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się także, że Leighton Meester, czyli odtwórczyni roli Blair Waldorf w serialu Plotkara, jest w drugiej ciąży. Gwiazda kultowej produkcji i jej mąż, Adam Brody, bardzo chronią swoją prywatność, dlatego nie poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Para została jednak przyłapana na spacerze. Leighton Meester i Adam Brody już niedługo przywitają na świecie drugą pociechę, o czym świadczy mocno zaokrąglony brzuszek aktorki. Co ciekawe, serialowa Blair Waldorf nie jest jedyną gwiazdą Plotkary, która zostanie rodzicem w 2020 roku. Potomka spodziewa się bowiem Penn Badgley, czyli Dan Humphrey.

Nie zapominamy o polskich gwiazdach! Już niedługo na świecie pojawi się drugie dziecko Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Piłkarz poinformował o ciąży swojej żony podczas meczu w listopadzie 2019 roku. Od tamtej pory powstało wiele teorii na temat narodzin drugiego dziecka pary. Wkrótce powiększy się również rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Para doczekała się pierwszego – wspólnego potomka. Fani sądzą, że celebrytka już urodziła. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone. W zaawansowanej ciąży jest także Lara Gessler, o czym dowiedzieliśmy się w ubiegłym tygodniu. Restauratorka i influencerka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem, na którym widać duży brzuszek. To nie wszystkie gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku – więcej informacji i zdjęcia znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Wszystkim parom serdecznie gratulujemy!

 

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Opublikowała post na Instagramie, który nie pozostawia wątpliwości >>>