Emma Stone powiedziała TAK! Jak donosi serwis People aktorka i jej partner Dave McRary od kilku tygodni są małżeństwem. A dowodem są zdjęcia pary zrobione przez paparazzi, na których można dostrzec obrączki na palcach zakochanych spacerujących ulicami Los Angeles w połowie sierpnia. Póki co zainteresowani oficjalnie nie potwierdzili doniesień o ślubie. Co ciekawe jeszcze niedawno doszły nas słuchy, że Stone odwołała ceremonię, która miała mieć miejsce w marcu, czyli zaraz po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa. Zakochani, mimo że mieli już zaplanowaną uroczystość, nie chcieli narażać swoich bliskich. Wygląda jednak na to, że mimo trwającego ciągle zagrożenia zarażeniem się COVID-19, Emma i jej ukochany nie chcieli dłużej czekać i zawarli związek małżeński mimo trudnej sytuacji.


Zobacz także: Demi Lovato i Max Ehrich zerwali po 2 miesiącach od oświadczyn. Aktor przerwał milczenie i skomentował rozstanie
 

Emma Stone i Dave McRary wzięli ślub

Emma Stone i Dave McRary zaręczyli się w grudniu 2019 roku. Najpierw informacją tą na Instagramie podzielił się partner aktorki, a w styczniu gwiazda filmów La La Land czy nadchodzącej Cruelli. Para poznała się w 2016 roku, kiedy Stone gościła w programie Saturday Night Live, w którym McCary jest jednym z reżyserów i scenarzystów. Był on odpowiedzialny za skecz Wells for Boys, w którym zgodnie z formułą show zagrała Emma. Nie wiadomo, kiedy dokładnie para zaczęła się spotykać, ponieważ oboje bardzo cenią sobie prywatność. – Dave jest facetem mocno stąpającym po ziemi – mówi informator magazynu People. – Większość jego znajomych to osoby, z którymi przyjaźni się od dzieciństwa. Nie interesuje go bywanie na hollywoodzkich salonach. Jest bardzo kreatywny i zabawny. Wspólnie z Emmą świetnie się bawią – komentuje anonimowe źródło.


Zobacz także: Ciocia Liestyle i Jakob Kosel spodziewają się dziecka! Oto historia ich związku
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @ davemccary Gru 4, 2019 o 4:42 PST


Emma Stone i Dave McRary – historia związku

Podobno para kupiła w Malibu latem zeszłego roku dom, czyli jeszcze zanim ogłosili światu swoje zaręczyny. Zarówno ten krok, jak i następnie zaręczyny, były bardzo poważną zmianą w życiu aktorki. Zanim Emma Stone zaczęła spotykać się z reżyserem i scenarzystą obdarzonym wyjątkowym poczuciem humoru, od 2011 była ze swoim kolegą po fachu, Andrew Garfieldem. Aktorzy zaręczyli się w październiku 2014 roku, a w czerwcu cztery lata później zadecydowanie o rozstaniu, pozostając jednak w przyjacielskich stosunkach.


Zobacz także: Maffashion i Sebastian Fabijański właśnie zostali rodzicami. A oto pełna historia ich związku