Demi Lovato od jakiegoś czasu jest w bardzo dobrej formie. Piosenkarka po tym, jak w 2018 roku przedawkowała narkotyki, udała się na odwyk i zaczęła pracować nad swoim zdrowiem psychicznym. 28-latka, która zdobyła popularność w bardzo młodym wieku za sprawą głównej roli w musicalu „Camp rock”, ma za sobą epizody depresyjne, zaburzenia odżywiania i uzależnienie od narkotyków. Gdy 2 lata temu trafiła do szpitala z powodu przedawkowania, wróciła wtedy do nałogu po 6 latach abstynencji. Na szczęście Demi Lovato ma już za sobą te traumatyczne przeżycia i ostatnio jest w coraz lepszej formie. Na początku roku wystąpiła na 62. gali wręczenia nagród Grammy – był to jej pierwszy występ od odwyku. Artystka zaśpiewała piosenkę „Anyone” i nie mogła opanować łez wzruszenia. Z resztą nie tylko ona – cała sala wypełniona po brzegi nagrodziła ją owacjami na stojąco. Demi Lovato odbudowuje również swoje życie prywatne. W lipcu przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, aktora Maxa Ehricha, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Demi opublikowała wtedy całą serię zdjęć z plaży w Malibu, gdzie jej chłopak poprosił ją o rękę. Pokazała również piękny pierścionek z brylantem (jego wartość szacuje się na 1 mln dolarów). Lovato pisała wówczas o tym, że zakochała się w swoim narzeczonym w momencie, gdy go zobaczyła. „Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w całym moim życiu (poza moimi rodzicami). Nie zmuszasz mnie, abym była kimś innym. I sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że zostanę Twoją żoną”, wyznała na Instagramie. Niestety okazało się, że Demi Lovato i Max Ehrich nie są już razem. Jaki jest powód zerwania i odwołania ślubu?

Demi Lovato zaręczyła się! Zobaczcie urocze zdjęcia i pierścionek >>>

Demi Lovato rozstała się ze swoim narzeczonym! Gwiazda zerwała zaręczyny po 2 miesiącach

Zagraniczne serwisy na czele z E! News oraz People poinformowały o tym, że to koniec związku Demi Lovato i Maxa Ehricha. Najpierw fani piosenkarki zauważyli, że jej najbliżsi przyjaciele – w tym jej siostra Dallas Lovato oraz jej wieloletni przyjaciel Matthew Scott Montgomery – nie obserwują narzeczonego Demi na Instagramie. Co więcej, źródło serwisu zdradziło, że rodzina nie była zachwycona wybrankiem Lovato i miała wątpliwości co do jego szczerych intencji. Mimo to Demi była w nim zakochana po uszy i nie chciała słuchać o jakichkolwiek zarzutach pod adresem swojego narzeczonego. Demi i Max zaczęli spotykać się w marcu, a kilka miesięcy póżniej aktor oświadczył się swojej dziewczynie. Jednak 2 miesiące po tym zdarzeniu, ich związek rozpadł się. „To była trudna decyzja, ale Demi i Max zdecydowali się pójść innymi drogami, aby skupić się na swoich karierach. Mają dla siebie mnóstwo szacunku i miłości. Zawsze będą wdzięczni za czas, który wspólnie spędzili”, cytuje swoje tajne źródło magazyn People.

Max Ehrich skomentował rozstanie z Demi Lovato. „Dowiedziałem się z tabloidu”

Kilka dni później Max Ehrich przerwał milczenie i skomentował rozstanie z Demi Lovato. Aktor twierdzi, że dowiedział się o wszystkim... z mediów. Max przebywa obecnie na planie filmu. W weekend opublikował szereg Instagram Stories, w których napisał, że jego ekipa filmowa okazała się dla niego ogromnym wsparciem. Wyznał również, że przebaczył Demi. Niestety nie wszyscy wierzą w jego wersję wydarzeń, ponieważ wiele serwisów na czele z E! News napisało o tym, że Max Ehrich kłamie, a Demi Lovato zerwała z nim kilka tygodni temu – po prostu trudno jest mu się pogodzić z końcem związku. Co więcej, rodzina artystki uważa, że Max wykorzystywał ją i chciał być z nią wyłącznie dla rozgłosu – potwierdzają to m.in. wczesne oświadczyny, które zaskoczyły samą Demi. Jej bliska przyjaciółka w rozmowie z E! News dodała również, że para ciągle się kłóciła, a artystka powoli traciła zaufanie do swojego narzeczonego, p